אודות

"אני כל כך מודה לצוות אמ.די.קייר על שעזר לי לשנות את חיי. כבר בפגישה הראשונה הרגשתי שאני בידיים של מומחים" – מירב, תל אביב.

עם ניסיון של למעלה מעשור, אנו מציעים ללקוחותינו את טיפולי האסתטיקה המתקדמים ביותר שיש לענף הרפואה האסתטית להציע, ומסייעים להם להגשים את התוצאות הרצויות.
בפריסת 4 סניפים (נכון ל-2017) ובהתרחבות מתמדת, מומחי האסתטיקה שלנו מציעים מגוון רחב של טיפולים הכולל: מתיחת פנים עם חוטי סילואט נמסיםהזרקות בוטוקסטיפולי מזותרפיה, טיפולים בחומצה היאלורונית, עיבוי שפתייםהמסת שומן בקורטיפולים קוסמטיים לגברים ועוד.

כאן כדי לשרת אותך

ברשת אמ.די.קייר, אנו מציעים אך ורק את הטיפולים בהם מתמחים צוות המומחים שלנו: הם נמנים בין המטפלים המנוסים ביותר בתחומם, כך שמוענק לך היעוץ האמין ביותר והטיפול הנכון ביותר שמותאם אישית עבורך.

צוות המומחים של אמ.די.קייר מאמץ את הטכנולוגיות והטכניקות החדישות ביותר בתחום, להשגת התוצאות הטובות ביותר ובשאיפה להשפיע על שגרת חייך במידה המינימלית ביותר שניתן. במקומות בהם מתאפשר הדבר, אנו מבצעים הליכים מהירים אשר לא דורשים הרדמה כללית, שהיית לילה או זמני החלמה ארוכים.

המוניטין שלנו הוא הכל

אנו מבינים את הייחודיות של כל מטופל. הודות לטכניקות הטיפול המתקדמות והניסיון העשיר של צוות אמ.די.קייר, מתאפשר לנו להציע טיפולים שמותאמים אישית לכל מטופל. כשזה נוגע לבחירת המטפלים הטובים ביותר, אפשר לומר שכבר ביצענו עבורך את כיתות הרגליים – המוניטין שלנו הולך לפנינו וכל טיפול חייב להסתיים ב- 100% הצלחה.

לפרטים נוספים ותיאום פגישה באחד הסניפים, צור קשר בטלפון: 0723922054

סניפים: תל-אביב | ראשון לציון | רעננה | באר-שבע

אודות 4.60/5 (92.00%) 5 votes