בוטוקס בשפתיים

כשאנחנו הולכים ברחוב או בכל מקום וחולפים על פני איש או אישה יפה אנחנו ברוב המקרים, מאטים או עוצרים ומביטים רגע נוסף אחריו או אחריה. תשומת הלב והרגישות של המוח שלנו לאסתטיקה גורמת לנו לעצור ולהביט שוב בפנים היפות ולעיתים גם לזכור אותן.

אישה בעלת פנים יפות ואסתטיות היא אישה אשר תווי פניה הם בפרופורציות נכונות ומשוות לה מראה סימטרי קלאסי.

פרט לעיניים שצריכות להיות במרכז השליש השלישי של הפנים ובמרחק של עין שלמה זו מזו, גם לאף ולשפתיים יש פרופורציות הנחשבות לקלאסיות ומושלמות.

השפתיים שהן האיבר בעל הצבע הבולט ביותר בפנים, נחשבו מאז ומתמיד לאיבר חושני ואטרקטיבי. אין ספק כי שפתים בשרניות וחושניות משוות לפנים מראה קלאסי יפה וחושני ודוגמא טובה ניתן לראות היום בקרב שחקניות ודוגמניות רבות המבצעות הגדלת שפתיים ולכן הן בעלות שפתיים בשרניות ועבות ביחס לפרופורציות הפנים ומשוות להן מראה חושני יותר.

כל אישה המעוניינת בהגדלת שפתיה, יכולה היום בעזרת הרפואה האסתטית המפותחת של היום לבחור ולעשות עיבוי שפתיים. ניתן לעבות את השפתיים על ידי חומצה היאלורונית בשפתיים וגם על ידי בוטוקס בשפתיים.

מה זה בוטוקס בשפתיים?

כאמור אם התברכת בשפתיים שאינן עבות וסימטריות , או ששפתייך דקות מדי לטעמך, את יכולה בקלות וביעילות היום לשפר את מראה השפתיים ולעבות אותן לקבלת מראה שפתיים בשרני יותר ואטרקטיבי. ניתן להשיג מראה שפתיים סימטרי ויפה בעזרת הזרקה של בוטוקס בשפתיים, שהוא טיפול קל ומהיר ואינו מצריך הכנות מיוחדות ואף ניתן לראות תוצאות מיידיות.

בוטוקס בשפה הרפואית נקרא בוטוליניום טוקסין, והוא חומר מצויין לעיבוי שפתיים וגם לטיפולים נוספים כגון החלקת קמטים, הזעת יתר וטיפול בכאבים.

הבוטוקס במקור הוא רעלן מחיידקים כמו אלה הנמצאים בדבש או בקופסאות שימורים, ברפואה האסתטית משתמשים בבוטוקס המופק במעבדה באופן סינטטי וניתן לשימוש קוסמטי בבני אדם מאחר שאינו רעיל.

לפני ואחרי מילוי השפה העליונה לתיקון חוסר סימטריה

איך פועל בוטוקס?

הזרקת הבוטוקס למקום מסויים בפנים מייצרת מצב של חולשת שרירים ועל ידי כך ניתן להפחית קמטי הבעה. בעבר הרחוק השתמשו בבוטוקס לטיפול במיגרנות ובמהלך השימוש בחומר התגלה האפקט הנוסף שלו של הפחתת קמטים, מאז נכנס לרפואה האסתטית והוא פופולארי ביותר בשימוש גם בקרב נשים וגם בקרב גברים.

החומר בוטוליניום טוקסין עשוי משתי יחידות. יחידה כבדה ויחידה קלה. בעת ההזרקה היחידה הכבדה נקשרת לקולטן והקלה חודרת לתא העצב ומעקבת את שחרורן של בועות המכילות אצטילכולין לתא השריר. כך נוצר מצב של שיתוך וריכוך השריר ולכן טיפולי בוטוקס מצויינים להחלקת קמטים דינמיים.

למי מתאים טיפול בוטוקס?

הטיפול בבוטוקס מתאים לכל אישה בעלת שפתיים שהן דקות מדי לטעמה או לא סימטריות בעוביין ורוצה לשפר ולעבות את שפתיה ולהשיג מראה בשרני וחושני יותר.

טיפול בבוטוקס מתאים גם למי שסביב שפתיה הופיעו קמטוטי גיל בצורת חריצים זעירים, תופעה שניתן לראות בעיקר אצל נשים מעשנות.

היכן ניתן להשיג טיפולי בוטוקס?

טיפולי בוטוקס ניתן לבצע בקליניקות של אסתטיקה רפואית הנמצאות בערים הגדולות כגון תל אביב. כל שנדרש לעשות הוא לחפש באינטרנט קליניקה המתמחה בטיפולי בוטוקס בשפתיים בתל אביב, להתעדכן באינפורמציה המסופקת באתר, לבדוק את פרטי הטיפול הניתנים וגם המלצות נוספות.

אילו טיפולי בוטוקס נוספים קיימים לפנים?

היום השימוש בבוטוקס התרחב ביותר ונכנס לעזרת הרפואה האסתטית גם להחלקת קמטים בצידי העיניים ולהחלקת קמטים במצח ובאזור שבין הגבות. הטיפול בבוטוקס יעיל ביותר לגברים ונשים בגילאי ארבעים וחמישים כאשר הקמטים שהופיעו עדיין עדינים וקלים יחסית. ואינם מצריכים ניתוח או מתיחת פנים. עוד שימוש מצוין בבוטוקס הוא להרמת גבות נופלות. ניתן להרים את צידי הגבות במספר מילימטרים והשינוי והשיפור במראה הפנים מורגש מיד.

כאמור שימושים נוספים בבוטוליניום טוקסין הוא להפחתתן של מיגרנות, להפחתת הזעת יתר בידיים, במצח וגם להפחתתם של קמטוטי צוואר.

אילו סוגי בוטוקס קיימים?

קיימים שני סוגי בוטוליניום טוקסין הפופולאריים יותר בשימוש ומועדפים יותר על הרופאים בקליניקות האסתטיקה הרפואית בארץ והם:

  1. דיספורט – זהו בוטוליניום טוקסין המסופק על ידי חברת AMI טכנולוגיות. היתרון של דיספורט הוא בפעולתו המהירה על הפנים ובפיזור מוגבר של החומר, לכן הוא עדיף בטיפולי הזעת יתר בידיים.
  2. בוטוקס של אלרגן – זהו הבוטוליניום טוקסין המקורי, יתרונו יחסי מאחר והוא בעל פיזור מופחת.

קרא עוד במאמר שלנו, דיספורט או בוטוקס?

איך מתבצע טיפול בוטוקס בשפתיים?

הטיפול של הזרקת בוטוקס לעיצוב השפתיים מתחיל עם אלחוש מוקדם של השפתיים על ידי זריקת הרדמה במספר נקודות בשפתיים העליונה והתחתונה.

לצורך עיבוי שפתיים לא נדרשת כמות גדולה של בוטוקס והטיפול הוא מדויק ועדין במיוחד.

בעת הטיפול ישתמש הרופא במחט דקה מאוד ויזריק במספר מקומות באופן מדוייק ואחיד, ויקפיד לשלב הרדמה במקום המטופל.

הליך הטיפול בבוטוקס לעיבוי שפתיים הוא מהיר ואינו כרוך כלל בכאבים, ניתן לראות תוצאות מידיות ומומלץ לחזור למקצה שיפורים, לביקורת ולפגישת ייעוץ לאחר שבוע עד עשרה ימים בהם יתקבל המראה הסופי של השפתיים בפגישה זו תבוצע השלמה ודיוק של סימטריית השפתיים.

בהזדמנות זו ניתן גם לשפר את מראהו של השריר הנמצא בין הגבות ולעתים נחרץ בקמטי דאגה. גם במצח ובצידי העיניים ניתן לטפל ולהגיע לתוצאות מעולות של מראה פנים חלק ויפה.

לכמה זמן יחזיק טיפול הבוטוקס בשפתיים?

הטיפול של בוטוקס במילוי שפתיים יכול להחזיק זמן רב עד כ12 חודשים. תלוי בסוג החומר בו השתמש הרופא המטפל למילוי השפתיים.

הטיפול של בוטוקס להחלקת קמטוטי הבעה בצידי השפתיים או לתיקון א סימטריה בשפתיים יכול להחזיק מעמד כשישה חודשים.

לאחר זמן זה כאשר השפעתו של הבוטוליניום טוקסין פגה, השרירים חוזרים למצב קודם, אך ניתן בכל עת לחזור לטיפול בוטוקס בשפתיים ולהחזיר להן את המראה היפה החושני והאטרקטיבי.

בוטוקס בשפתיים
5 (100%) 1 דירוג[ים]

יצירת קשר

"אמדיקייר" - מרכז טיפולים אסתטיים, מזמין אתכם לפגישה. לפרטים מלאים, תיאום פגישה והצעות מחיר, השאירו שם, מספר טלפון ונחזור אליכם בהקדם.

שאלת אבטחה,

שירותי הקליניקה

בין שירותי הקליניקה: אזור הרקות והגבה, מילוי קמטים עמוקים לאחר בוטוקס, בוטוקס או דיספורט לפי אזורים, פיסול אף, מילוי שקעי עיניים, מילוי לחיים, עצמות לחיים, מילוי ועיצוב שפתיים, מילוי קמטוטים מעל השפה, מילוי משולש סנטר, מילוי ועיצוב סנטר, פיסול ועיצוב קו לסת, חוטים MINT, טיפול בהזעת יתר, טיפול PRP לחיזוק שורשי השיער, טיפול PRP לחידוש עור הפנים ועוד.

טיפולים אסתטיים אמ.די.קייר © 2019 כל הזכויות שמורות | מפת אתר | סייטלינקס בנייה וקידום אתרים. המידע באתר אינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי מקצועי.

צור קשר
צור קשר

טיפולים אסתטיים אמדיקייר

טלפון ליצירת קשר: 072-392-2054

או, השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם

 

שאלת אבטחה,