המסת שומן בקור

מה זה המסת שומן בקור?

טיפול המסת שומן בקור הינו הטיפול היחיד להסרת שומן ללא ניתוח המאושר על-ידי FDA (מנהל המזון והתרופות האמריקאי), אשר משתמש בקירור מבוקר להסרה של שומן עקשן שמתנגד לכל מאמצי התזונה והפעילות הגופנית. התוצאות מוכחות, ניכרות, ומתמשכות – כך שאתם תיראו נפלא מכל זווית.

בתור היותו טיפול לא פולשני, שביעות רצונו של המטפל הינה גבוהה!

"הטיפול עצמו לא יצר אי-נוחות ולאחר מכן הרגשתי נהדר"

בטיחות הטיפול

טכנולוגיית המסת שומן בקור מספקת בבטחה קירור מבוקר בדייקנות על-מנת לטפל בעדינות וביעילות בתאי השומן מתחת לעור, בעודה מותירה את העור עצמו לא מושפע.

בטיחות קלינית

אלפי מומחים עברו הכשרה והסמכה מעמיקה על-מנת להבטיח את בטיחותכם. טיפולי המסת שומן בקור מתבצעים אך ורק במרפאה תחת פיקוח של מומחה מוסמך כדי להבטיח את רמות הטיפול הגבוהות ביותר.

בטיחות מכשירים

מערכות המסת שומן בקור הן מכשירי הקירור המבוקר היחידים אשר מתוכננים עם אמצעי בטיחות מובנים. אם חיישנים מזהים כי העור מתקרר יתר על המידה, המערכת תכבה באופן אוטומטי.

ללא ניתוח, ללא הרדמה, ללא מחטים, ללא טכניקות פולשניות, ללא תקופת התאוששות.

המסת שומן בקור

כיצד עובד תהליך המסת השומן בקור?

לפני שנים רבות, מדענים מאוניברסיטת הרווארד הבחינו כי אצל ילדים מסוימים אשר אכלו קרטיבים הופיעו גומות בלחיים. המדענים – דיטר מנשטיין, דוקטור לרפואה ור. רוקס אנדרסון, דוקטור לרפואה – הבינו כי הקרטיבים הקפיאו והסירו כיסים קטנים של תאי שומן.

הרעיון שקור יכול לטפל בתאי שומן – ללא פגיעה בעור או ברקמה הסובבת – היה התובנה מאחורי Cryolipolysis®, המדע המוכח עליו מבוסס הטיפול של המסת שומן בקור.

המסת שומן בקור מקפיאה ומסירה שומן עקשן.

טיפול המסת שומן בקור מספק בבטחה קירור מבוקר בדייקנות על-מנת לטפל בעדינות וביעילות בתאי שומן מתחת לעור.

תאי השומן המטופלים מתגבשים (מוקפאים), ולאחר מכן מתים. עם הזמן, גופכם מעבד את השומן באופן טבעי ומסלק את התאים המתים האלה, וכך מחטב את גופכם.

הקפאת שומן במהלך טיפול המסת שומן בקור

לרבים מאתנו יש שומן עקשן למרות התזונה והפעילות הגופנית.

טכנולוגיית המסת שומן בקור משתמשת בקירור מבוקר על-מנת לטפל אך ורק בתאי השומן האלה ולהשמידם.

בשבועות הבאים, גופכם מעבד את השומן באופן טבעי ומסלק תאים מתים.

תוצאות של המסת שומן בקור הן ארוכות טווח, בגלל שתאי השומן אשר עברו טיפול נעלמים לצמיתות.

סילוק שומן לאחר טיפול של המסת שומן בקור

תאי שומן אשר הוקפאו במהלך טיפול המסת שומן בקור מתים בהדרגה ויוצאים מהגוף בעזרת תהליך הסילוק הטבעי של הגוף. לכן התוצאות הן ארוכות טווח. השומן נעלם לצמיתות! באזורים לא מטופלים תפוצת תאי השומן לא תשתנה.

למה לצפות?

בעת הביקור הראשון שלכם

אתם תיפגשו עם מומחה להמסת שומן בקור לייעוץ אחד-על-אחד. אדם זה יכול להיות רופא או מומחה אחר בתחום הרפואה בעל הסמכה בטיפול המסת שומן בקור.

המומחה שלכם להמסת שומן בקור ייקח את הזמן על-מנת לדון על גישה הוליסטית למטרותיכם בעיצוב גופכם מחדש. ביחד, אתם תתבוננו בכל גופכם מזוויות שונות – ולאחר מכן תתמקדו באזורים מסוימים מהם ברצונכם להסיר שומן.

תכנית הטיפול שלכם: מותאמת לגוף שלכם.

גופו של כל אחד הוא שונה

המומחה שלכם להמסת שומן בקור יעבוד עמכם על תכנית הטיפול הטובה ביותר אשר מותאמת לצרכים שלכם. ייתכן שיידרש ביקור אחד בלבד במרפאה לצורך השגת מטרותיכם. עם מכשירי טיפול שונים לבחירה, המומחה שלכם יכול לתכנן תכנית טיפול שתספק עבורכם את התוצאות הנחשקות.

הסירו שומן ממקומות בהם הבליטות מאוד מפריעות לכם

עבור אנשים מסוימים, תכנית טיפול מותאמת אישית יכולה לכלול יותר מטיפול אחד של המסת שומן בקור. לדוגמה, ייתכן שתרצו להקפיא ולהסיר שומן מהירכיים הפנימיות ו\או החיצוניות שלכם – וכמו כן להיפטר מה"צמיגים". במרפאות מסוימות קיימות מערכות רבות להמסת שומן בקור והן יכולות לטפל במקביל באזורים שונים בגוף.

זו גישה הוליסטית לשינוי צורת הגוף שלכם

המומחה שלכם יספק המלצה רפואית לגבי האזורים בהם כדאי לטפל וכמות הטיפולים להם תזדקקו. התוצאה? הצורה המחוטבת אותה אתם רוצים.

שאלות נפוצות בנושא המסת שומת בקור

1. עד כמה קר הטיפול של המסת שומן בקור?

כפי שהשם מציע, טיפול המסת שומן בקור יכול להיות קריר במקצת. קירור מבוקר נעשה באמצעות מכשיר להקפאת השומן הייעודי. למרות שבהתחלה אתם עשויים להרגיש קור עז, תחושה זו בדרך כלל נרגעת לאחר 5 עד 10 דקות כאשר האזור מאבד תחושה. בגלל שרוב המוליכים משתמשים בוואקום כדי לשאוב רקמת שומן אל תוך כוס המוליך, ייתכן שתחוו תחושה מסוימת של מתיחה, משיכה, ו\או צביטה עדינה.

לאחר שאתם והרופא שלכם בוחרים את האזור(ים) לטיפול, המכשיר מוצב על גופכם ומיושם קירור מבוקר. רפידת ג'ל ומוליך מיושמים על האזור הייעודי. מוליכי וואקום שואבים את הרקמה אל תוך כוס המוליך. מוליכים מחוברים בבטחה לאזור הטיפול. כל המוליכים מספקים קירור מבוקר של השומן הייעודי.

2. האם קיימות תופעות לוואי?

במהלך הטיפול אתם עשויים לחוות תחושות של מתיחה, משיכה, צביטה עדינה, קור עז, עקצוצים, צריבה, כאב, וכיווצים באזור הטיפול. תחושות אלה נרגעות כאשר האזור מאבד תחושה. לאחר הטיפול, תופעות לוואי טיפוסיות כוללות אדמומיות, נפיחות, כתמים לבנים, שטפי דם, קשיחות, עקצוצים, צריבה, רכות, כיווצים, כאב, גירוד או רגישות עור זמניים.

תחושה של גודש בחלק האחורי של הגרון לאחר טיפול באזור הלסת. תופעות אלה הן זמניות ובדרך כלל עוברות לאחר מספר ימים או שבועות. אם כי הדבר נדיר, עשויות להופיע תופעות לוואי נוספות. כמו בכל טיפול רפואי, תשאלו את הרופא שלכם אם טיפול המסת שומן בקור מתאים לכם.

3. לאן הולך השומן? האם התוצאות הן לצמיתות?

ברגע שתאי השומן המטופלים מתגבשים (מוקפאים), הם מתים ומעובדים ומסולקים מהגוף באופן טבעי. ברגע שתאי השומן המטופלים מסולקים, הם נעלמים לצמיתות.

4. האם אני יכול לחזור לפעילויות שגרתיות לאחר הטיפול שלי?

כן, אתם יכולים. טיפול המסת שומן בקור כלל אינו מצריך ניתוח, כך שבדרך כלל אתם יכולים לחזור מיד לפעילויות שגרתיות. לעיתים קרובות מטופלים חוזרים לעבודה באותו היום לאחר סיום הטיפול של המסת שומן בקור.

5. מתי אראה תוצאות?

ייתכן שתתחילו לראות שינויים בהקדם, שלושה שבועות לאחר הטיפול שלכם, ותחוו את התוצאות המשמעותיות ביותר לאחר חודשיים. גופכם ימשיך לסלק את תאי השומן במשך ארבעה עד שישה חודשים לאחר הטיפול.

6. כמה זמן אורך כל טיפול? לכמה טיפולים אזדקק?

המומחה שלכם להסרת שומן בקור יעזור לכם ליצור תכנית טיפול אישית אשר מותאמת למטרות הייחודיות שלכם. אורך הטיפול שלכם להמסת שומן בקור ישתנה בהסתמך על מספר האזורים המטופלים במהלך ביקור אחד. הטכנולוגיה החדשנית להמסת שומן בקור יכולה לטפל במטופל ב- 35-60 דקות, למטופלים מסוימים יש יותר מטיפול אחד במהלך אותו הביקור במרפאה. במרפאות מסוימות אפילו קיימים מכשירים ומערכות רבות להמסת שומן בקור, כך שמטופל יכול לטפל באזורים רבים במקביל. כמו כן, אתם וספק השירות שלכם יכולים לקבוע טיפולים או ביקורים נוספים במרפאה על-מנת להגשים את מטרותיכם.

ליעוץ מקצועי, הצעות מחיר ותיאום פגישה, פנו אל המומחים בהמסת שומן בקור – אמ.די.קייר.

המסת שומן בקור 3.90/5 (78.00%) 10 votes