טיפול PRP בזריקה – טיפים והמלצות

טיפול PRP בזריקה – טיפים והמלצות

התקרחות גברית מתרחשת מכל מיני סיבות, חלקן גנטיות. במקרה כזה היא נובעת בגלל רגישות של גברים להורמון דיהידרו (הורמון גברי). הוא משפיע על זקיקי השיער באזורים של ההתקרחות. השיער הופך להיות יותר ויותר דק עד שהוא נעלם כליל. הזקיקים יכולים עדיין להיות חיים, אבל הם לא פעילים.

במשך שנים רבות סברו כל המומחים להתקרחות, כי גברים יורשים את ההתקרחות שלהם. היום ידוע כי זה לא מדויק. ראשית עובדה שגם נשים מתקרחות וגם בנות של אבות עם רעמת שיער.  כיום ידוע שמדובר בכמה גנים המשותפים לתורשתיות אם כי עדיין לא ברור איך היא מתקיימת.

במחקר חדש שהתפרסם לאחרונה, דובר על חלבון בשם פרוסטוגלנדין, שאם יש ממנו הרבה על הקרקפת, הוא עלול למנוע צמיחת שיער. במחקר אחר שנעשה במדריד, נמצא קשר בין צמיחת שיער ומערכת החיסון.

בין הסיבות להתקרחות ניתן למנות: תרופות, דיאטות חריפות וקיצוניות. מחלות קשות, טיפולים קשים. לידות. חוסר ברזל, תת פעילות של בלוטת התריס, בעיות בקיבה, בעיות בכלי הדם. בעיות מטבוליות ובעיות במערכת העצבים.

ויש לא מעט טיפולים המוצעים למתקרחים. לא תמיד הן מצליחות וברוב המקרים הן לא.

טיפול PRP בזריקה, הוא הפתרון החדשני לבעיית ההתקרחות.

מצבו העגום של הסובל מהתקרחות – טיפול PRP בזריקה

ישנן תרופות המשפיעות על צמיחת שיער, אבל זה לא עובד על כל אחד וזה בוודאי לא  קורה מיד. אין כמעט גבר או אישה שסובלים מהתקרחות, שלא מנסים לטפל בזה. שיער, הוא אחד "האוצרות" של חלון הראווה שלנו – הפנים. קרחת היא מראה חסר, חסר לאנשים הללו משהו. הם באמת מרגישים ככה. גברים קרחים מרגישים חסרי ביטחון, ונשים הסובלות ממפרצים שהופכים לאזורי התקרחות, מנסים למצוא פתרון לבעיה.

בסופו של דבר הן נואשות מכל הפתרונות שלא עוזרים ומתחילות ללכת עם פאות. זו צורה אחרת של התמודדות. אבל כמו שהיום עושים שתלים בפה, שמתנהגים ונותנים לאנשים תחושה יותר טבעית, זה מה שאנשים מחפשים גם בשיער. הם רוצים הרגשה יותר טבעית, שהשיער שלהם יחזור לצמוח. זה בדיוק מה שהם רוצים. היום אפשר להשיג את זה עם טיפול PRP בזריקה.

מהו טיפול PRP  המהפכני?

טיפול PRP בזריקה, הוא טיפול חדשני עם אחוזי הצלחה מדהימים. מעולם לא הוצע למתקרחים טיפול כל כך מוצלח עם תוצאות גלויות. הוא לא כרוך בכאבים, וגם לא בהכנה מקדימה. בטיפול הזה המאושר ע"י משרד הבריאות, נלקחת מהמטופל דגימת דם. ממנה מבודדים את חומר הפלסמה הנמצא בתוכה, מחדירים אותה בלחץ אוויר לקרקפת ובעצם מחיים מחדש אזורים שהתקרחו ע"י זרימת גם חדשה ומועצת. תהליך זה מצליח לשקם ולהמריץ את השיער.

טיפול PRP בטוח משום שהוא נעשה עם תאי הדם של המטופל. הוא יעיל במצבים של נשירה מאסיבית וגם לאחר טיפול כימותרפי או מחלות עור.

אין ספק קי התקרחות ונשירת שיער, הם חלק מהבעיות של הדור העכשווי. היום לא מדובר על התקרחות רק על רקע גנטי, אלא עם אורח חיים שגורם להתקרחות. לחצים, חוסר מנוחה, זיהום אוויר. כל אלה משפיעים על אורך החיים של השיער ועל הבריאות בכלל.

היום זה גם לא פקטור של גיל. זה עלול לקרות גם לאנשים צעירים. לחץ זה לחץ והוא משפיע על כולם.

טיפול פלזמה – טיפול PRP בזריקה

טיפול פלזמה הוא גם טיפול PRP בזריקה. כאמור הפלזמה עשירה בטסיות דם, וללא כל השתלה או ניתוח אפשר להזריק אותה לקרקפת. היא מייצרת פלזמה באזור וזו מצליחה להחיות זקיקי שיער מתים שדם לא הגיע אליהם. חומרי ההזנה שבפלזמה, מצליחים לגרום לצמיחה מחדש. זה כל מה שהזקיקים היו צריכים, חומרי הזנה ודם כדי לצמוח שוב.

הפלזמה עשירה בטסיות גם. יש בה גם גורמי גדילה ותאי דם לבנים. השיטה הזו של טיפול PRP בזריקה, נעשית כבר הרבה שנים בתחום האורתופדיה והאסתטיקה. עכשיו היא הגיעה גם לשיער. השתמשו בשיטה הזו שנים רבות לחידוש תאי שריר, חידוש סחוסים ומפרקים וכן לחידוש עור.

בגלל ההצלחה הגדולה בתחום האורתופדיה, "השאילו" את השיטה גם כטיפול בהתקרחות ובמקרים של נשירת שיער. היא מבוססת על הזרקת תאים של המטופל עצמו, כך שאין סיכוי שהגוף שלו ידחה אותם והיא משחררת חומרים שהם פקטורים לצמיחה, וזה בדיוק מה שצריכה קרחת כדי להצמיח מחדש שיער. יש להם תפקידים שונים והשפעה על צמיחה ברקמות שונות, וגם בשכבות העור בהם נמצאים זקיקי השיער.

איך מעבירים את הפלזמה?

טיפול PRP בזריקה לקרקפת מעביר פלזמה המצליחה לגרום להתחדשות תאים של זקיקי שיער. זהו הפתרון הכי יעיל היום בכל מה שקשור להצמחת שיער וטיפול נגד התקרחות. במסגרת הטיפול לוקחים מהמטופל גם במבחנה דרך הווריד. הדם הזה מוכנס למכשיר שנקרא צנטרפוגה. היא אחראית על הפרדת כל מרכיבי הדם, ובסופו של תהליך מתקבלת כמות של פלזמת דם עשירה במרכיבים מעודדי צמיחה וטסיות דם.. זו מוזרקת לקרקפת.

המטפל יחדיר את הפלזמה לכ- 120-140 דקירות ואולי אף יותר. זה יעשה באמצעות זריקה והרופא ישתמש במשחת אלחוש, אם כי יש לומר המחט של המזרק כל כך דקה, שלא מרגישים כלום. טיפול PRP בזריקה הוא מאוד בטוח, ואין לא שום תופעות לוואי. הוא לא גורם לשום זיהומים או אלרגיות משום שיש התאמה בין הפלזמה של המטופל לדמו, שכן היא נלקחה ממנו.

אחוזי הצלחת טיפול PRP הם גבוהים מאוד. עלות טיפול PRP לשיער משתנה מקליניקה לקליניקה. המלצות לטיפול PRP לשיער תוכלו לקבל גם מהרשת. גלשו באתרים של הרופאים המציעים את הטיפול הזה, והקפידו לעשות זאת אצל רופא מוסמך שיש לגביו המלצות.

מחפשים טיפול prp לשיער? הגעתם למקום הנכון.

צור קשר
צור קשר

טיפולים אסתטיים אמדיקייר

טלפון ישיר: 072-3922054

או, השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם

 

שאלת אבטחה,