איך מטפלים בצלקות לאחר ניתוח

  טיפולים אסתטיים איכותיים זה אמדיקייר

  בין שירותינו ניתן למצוא טיפולי prp לשיער, הסרת קעקוע, הזרקות עיבוי שפתיים, טיפולי מזותרפיה לפנים ועוד. צרו איתנו קשר לפרטים ותיאום פגישה

  בטלפון 0723922054 📞, או בטופס צור קשר

  שאלת אבטחה,

  אמנם, במאמר הבא נדבר בהרחבה על הדרכים להעלים צלקות לאחר ניתוח. אבל חשוב לנו להתחיל דווקא במילים מרגיעות. צלקת היא לא מקור לבושה והיא לא בהיכרח צריכה להפוך לפגם אסתטי בו יש להתבייש. לא משנה אם הצלקת היא סימן לניתוח קיסרי שעברת או לניתוח אחר שאתה נאלצת לעבור. מטרת הניתוח הייתה, בראש ובראשונה, לשמור על הבריאות שלכם. אמנם, יש מה לעשות כדי לטפל במראה האסתטי של הסימן על העור, אבל דעו כי אתם ממש לא לבד בעניין הזה. אתם לא היחידים המעוניינים למצוא פתרונות טבעיים ואחרים, לטיפול בצלקת לאחר ניתוח ואינכם צריכים להרגיש לא בנוח.

  אחרי ההקדמה הקצרה והחשובה הזו, אנחנו כאן כדי לתת לכם את המידע המקצועי, אשר ילמד אתכם כל מה שצריך בנוגע להעלמת צלקות לאחר ניתוח. בואו נתחיל.

  מה הגורמים לצלקת ובמה אנחנו צריכים לטפל

  צלקת היא סימן לחתך בעור. למשל, אם ניקח את הדוגמא של ניתוח קיסרי, הצלקת היא בדרך כלל סימן המופיע בשיפולי הבטן, בנקודה בה הרופאים חתכו את דופן הרחם בשביל להוציא את העובר. צלקת לאחר ניתוח יכולה להיות במקומות שונים בגוף ולא פעם, הרופאים נותנים מקום לאפשרות כי הצלקת תהפוך לפגם אסתטי. כאשר קיימת האפשרות לבצע חתך קטן וסמוי מהעין, היא תילקח בחשבון. אבל יש מצבים, מקרי חירום, אשר מותירים צלקת גדולה יחסית ובמקום גלוי לעין.

  הסימנים הנותרים על העור הם בדרך כלל, סימן פיגמנטי במקום בו נערך הניתוח. מרקם העור באזור נותר לא נעים למגע, יש מקרים בהן הצלקת הפכה לסוג של בליטה. חשוב לזכור, הצלקת היא עדות לכך שהעור עשה ככל יכולתו כדי להיאחות מחדש, אבל, בייחוד בצלקות הנותרות לאחר ניתוח, אנחנו מדברים על חתך די משמעותי, כאשר העור לא בהיכרח מצליח לאחות את עצמו בלי להותיר סימן.

  הטיפול האסתטי כולל טיפול בכל אותם סימנים. במרקם העור, בצבע הצלקת וכן הלאה.

  שתי דרכים לטיפול אפקטיבי

  בגדול, יש שתי דרכים לטפל בצלקות לאחר ניתוח:

  1. באמצעות תכשירים מיועדים לטיפול בצלקת: תכשירים הם הרבה פעמים כלי אפקטיבי במידה ומדובר על צלקת קטנה יחסית וכזו שאפשר לטפל בה באמצעות תכשירים ביתיים. כמובן, את התכשירים יש להתאים בליווי של אנשי מקצוע מנוסים, הבקיאים בנושא. שימו לב, לא פעם, הנחת התכשירים מלווה בהוראות שונות, כמו לא לחשוף את הצלקת לשמש וכן הלאה. אנא, הקפידו על ההוראות הללו, אחרת, לא תזכו ליהנות מהתוצאה הטובה ביותר.
  2. על ידי טיפול אינטנסיבי בקליניקה: היום, הטכנולוגיה מאפשרת לנו ליהנות משורה של טיפולים, באמצעים מתקדמים. אם אנחנו מדברים על צלקת אשר הטיפול בה דורש מענה בסדר גודל משמעותי יותר, הרי שאפשר ללוות את תהליך העלמת הצלקת, במכשור ייעודי לצורך כך.

  התהליך עלול לקחת זמן ויש להיעזר בסבלנות

  לטפל בעור ולהעלים צלקת זה לא משהו שאנחנו יודעים לעשות בפעם אחת. המדע לא יודע להעלים צלקות ברגע אחד, אבל הוא כן יודע ליצור תכשירים וטיפולים, המבטיחים תוצאות מצויינות לאורך זמן. הכי חשוב זה לזכור כי לכל דבר יש פתרון וכי התמדה היא הרבה פעמים, הדרך הטובה ביותר, להעלים צלקת. כמובן, אל תשכחו כי בעזרת אנשי מקצוע מתאימים ותכשירים המיועדים לזה בדיוק, תצליחו להעלים סימנים כאלו ואחרים מהעור.

  לקבלת מענה מקצועי, אתם מוזמנים להרים טלפון עוד היום. בדרך כלל, העלמה של צלקות לאחר ניתוח תהיה אפקטיבית יותר, ככל שנתחיל בטיפול בשלבים מוקדמים יותר. לכן, אל תהססו, דברו איתנו כעת.

  קרדיט תמונה pixabay

  דרג
  צור קשר
  צור קשר

  אמדיקייר - seven טיפולים אסתטיים

  טלפון ישיר: 072-3922054

  או, השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם

   

   שאלת אבטחה,