שאיבת שומן – זה באמת בשבילי?

  טיפולים אסתטיים איכותיים זה אמדיקייר

  בין שירותינו ניתן למצוא טיפולי prp לשיער, הסרת קעקוע, הזרקות עיבוי שפתיים, טיפולי מזותרפיה לפנים ועוד. צרו איתנו קשר לפרטים ותיאום פגישה

  בטלפון 0723922054 📞, או בטופס צור קשר

  שאלת אבטחה,

  אחרי שמגלים שדיאטות, אפילו בליווי אישי, זה לא בדיוק עובד, ואחרי שמבינים שהרצון והצורך להיראות טוב יותר ולהרגיש טוב יותר עם הגוף שלנו זה לא דבר שנעלם עם השנים, הגיע הזמן לשקול שאיבת שומן. האמת היא שעדיף לשקול זאת קודם לכן, אבל אם אתם כמו מרבית האנשים, אתם גם סובלים מהנטייה לדחיינות, בטח של דברים שאפשר לדחות בקלות יחסית.

  מה שחמור במיוחד הוא לא הדחיינות של הפעולה, אלא הדחייה כלפי עצמכם. אם אתם לא חשים בשלמות עם הגוף שלכם, ומרגישים שפחות שומן יאפשר לכם להרגיש טוב יותר – מדוע בעצם לחכות? ובכן, אם אתם שוקלים כעת ביצוע הליך לשאיבת השומן המיותר, אנחנו כאן כדי להסביר לכם כמה פרטים שחשוב לדעת.

  עובדות מעניינות על שומן ושאיבתו

  גוף האדם הוא מכונה פנטסטית, אבל היא לא תמיד פועלת כמו שאנחנו רוצים. הגוף עושה כמיטב יכולתו, ממש כמונו, אבל אנחנו לא תמיד מרוצים מהתוצאות, וכמה טוב לדעת שאפשר לעזור לגוף לעשות קצת יותר טוב.

  • שומן עקשן – תאי שומן לא מתרבים, הם מתרחבים ומתכווצים. דיאטות שונות יעילות יותר ופחות לשינוי בגודל של תאי השומן, ולכן אצל חלקנו הן יכולות להשפיע בצורה טובה, יחסית, על נפח השומן בגוף. אבל זה לא מספיק – מראה חטוב לא נשען רק על גודל תאי השומן, אלא גם על הפיזור שלהם, ואת זה דיאטה לא יכולה לעצב.
  • שאיבת השומן מעצבת ומחטבת – הרעיון מאחורי שאיבת השומן זה לא רק הוצאה של חלק מתאי השומן העודפים, אלא בעיקר עיצוב וסידור מחדש, בצורה הרמונית יותר ואסתטית יותר, של השומן הקיים. בצורה זו התאים עדיין שם (שכן בריאותית אסור להוציא אותם), אך הם מעוצבים בצורה נכונה והרמונית אשר מייצרת מראה אסתטי ונעים.
  • אפשר לשאוב שומן ממקומות רבים – מרבית האנשים מקשרים אינטואיטיבית את המילה שומן לבטן, אבל האמת היא שהשומן מצטבר במקומות שונים בגוף. שאיבת השומן מתאפשרת גם מהזרועות, מהירכיים, ואפילו מהסנטר, כדי לחטב את מראה הפנים.

  הרבה שומן? הרבה שיטות!

  כמו חלק גדול מהתהליכים הרפואיים בעולם, גם שאיבת השומן עברה שינויים ופיתוחים טכנולוגיים, וכיום ישנן כמה וכמה שיטות ודרכים לבצע את השאיבה. השיטה ה”מסורתית” יותר כוללת שאיבה מכנית שפשוט מוציאה תאי שומן מהגוף. ישיר, פשוט, ויעיל, עד גבול מסוים. ישנם פיתוחים של שיטה זו, כמו שאיבה עם הזרקת מים שמייעלת את השאיבה, אך עד כאן עם השיטה המסורתית.

  השיטות המודרניות יותר, כפי שמציע ד”ר חיים הלוי בקליניקה שלו, מאפשרות פעולות יותר מתקדמות ואפקטיביות. שילוב של שאיבת שומן עם גלי רדיו מאפשר הסרה אפקטיבית בהרבה של תאי השומן, לצד הפחתת הסיכון בדימום ואף הקטנת הצורך בניתוח מתיחה. טכניקות כמו שאיבה בלייזר או ג’יי פלסמה מאפשרים תוצאות עוד יותר טובות, והכל בהתאמה לצורך שלכם.

  צור קשר
  צור קשר

  אמדיקייר - seven טיפולים אסתטיים

  טלפון ישיר: 072-3922054

  או, השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם

   

   שאלת אבטחה,