ניתוח אף: מדריך מעשי לקראת הניתוח

  טיפולים אסתטיים איכותיים זה אמדיקייר

  בין שירותינו ניתן למצוא טיפולי prp לשיער, הסרת קעקוע, הזרקות עיבוי שפתיים, טיפולי מזותרפיה לפנים ועוד. צרו איתנו קשר לפרטים ותיאום פגישה

  בטלפון 0723922054 📞, או בטופס צור קשר

  שאלת אבטחה,

  ניתוח אף הוא הליך כירורגי שניתן להשתמש בו כדי לשנות את הגודל, הצורה והזווית של האף. ניתוח זה יכול להפוך את האף לנעים יותר מבחינה אסתטית ולשפר את הנשימה של המטופל. ניתוח אף יכול לשמש גם כדי לתקן או לשחזר אף שבור כתוצאה מפציעה או טראומה פיזית. עומדים לעבור את ההליך או שוקלים לעבור אותו? הנה מדריך לניתוח אף עבורכם.

  מחפשים אחר מדריך לניתוח אף? קודם כל, לדעת כי להליך ניתוח אף יש היבטים רבים שיש לקחת בחשבון על מנת להגיע לתוצאה מוצלחת. אלו כוללים את גיל המטופל ומבנה העצם שלהם, המראה האסתטי הרצוי של האף, סוג ניתוח אף הרצוי
  (גישה פתוחה או סגורה). כמו כן, ייתכן שהניתוח גם יכלול פרוצדורות נוספות שנחשבות כירורגית (לרבות ניתוחי סינוסים שונים). בסופו של דבר, ניתוח אף אצל ד”ר גוברין הוא הליך המעצב מחדש את האף כדי לשפר את תפקודו, המראה והאסתטיקה שלו. זה נעשה על ידי שינוי כירורגי של צורת עצמות האף או הסחוס.

  מדוע לעבור ניתוח אף? – לא רק הליך כירורגי!

  במהלך ניתוח זה, המנתחים עשויים להתאים את קצה האף או קו המתאר של האף כדי לשנות את צורתו. הם גם משנים היבטים אחרים של האף כגון גודל, זווית ההטיה של האף ועוד. יש אנשים שבוחרים בניתוח אף כדי לתקן בעיות נשימה שהיו להם במשך שנים, או סתם כדי לשפר את ההערכה העצמית שלהם לאחר שהקניטו אותם בילדותם במשך שנים רבות.

  כך או כך, כל מטופל ומטופלת בוחרים לעבור ניתוח אף אצל ד”ר גוברין ורופאים אחרים מסיבות שונות. כמו כן, יש לדעת כי ניתוח אף יכול להפחית משמעותית את רמות החרדה של המטופל. מדוע? כי תרגישו בטוחים יותר לגבי איך שאתם נראים. על המשקל הזה של הדברים, אפשר אפילו להגיד שניתוח אף הוא הליך לא רק כירורגי, אלא גם כזה המשפר בריאות מנטלית, רגשית ונפשית של מטופלים. מה עוד חשוב לדעת? הנה המשך מדריך לניתוח אף מומלץ עבורכם:

  מניעה וטיפול בבעיות נשימה פיזיות

  ניתוח אף הוא ניתוח קוסמטי שיכול לעזור לשנות את הצורה או הגודל של האף. זה נעשה כדי לשפר את המראה שלך, אבל לפעמים זה עשוי להתבצע כדי למנוע בעיות נשימה פיזיות. הניתוח יכול להיעשות במטופלים ילדים או מבוגרים, והתוצאות הסופיות נראות בדרך כלל תוך שישה חודשים לאחר הניתוח.

  ניתוח אף עשוי להיראות מפחיד בהתחלה, אך זהו הליך שכיח יותר ויותר עם אחוזי הצלחה גבוהים. כמה סיכונים פוטנציאליים עבור הליך זה הם דימום, זיהום, אסימטריה בצורת האף או בגודלו, חידוש בעיות נשימה לאחר הניתוח ועוד. אולם, רוב הסיכונים הללו הם אירועים נדירים ובסבירות נמוכה. צריכים המשך מידע בנוגע ל- מדריך לניתוח אף? מומלץ ליצור קשר עם גורם רפואי ולהתקדם עם ההליך שעשוי לשנות את חייכם דרמטית. כנסו לאתר של ד”ר גוברין בו תקבלו מידע מקצועי בכל הנוגע לניתוחים פלסטיים. לכניסה לאתר לחצו: https://www.govrin.co.il

  דרג
  צור קשר
  צור קשר

  אמדיקייר - seven טיפולים אסתטיים

  טלפון ישיר: 072-3922054

  או, השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם

   

   שאלת אבטחה,