סימני העייפות וההתקמטות מתחת לעיניים מופיעים בדרך כלל בתחילת שנות ה-30 לחיינו. בעזרת חומרי מילוי מחומצה היאלורונית, ניתן לטפל בתופעת שקיעת העיניים ולהבטיח מראה צעיר ורענן למשך שנים רבות.

טיפול בעיניים שקועות

"שקיות שחורות" מתחת לעיניים הן תופעה נפוצה בקרב רבים. יש לתופעה הזו סיבות שונות החל מעייפות וכלה בבעיות עיכול אשר באות לידי ביטוי בשקעים מתחת לעיניים. זוהי תופעה מכוערת הגורמת לאדם להיראות מוזנח, מצמצמת את יופיין של העיניים וגורמת לכל אזור העיניים להיראות מקומט, רפוי וכהה.

ארובות עיניים שקועות עלולות להופיע בגלל תורשה, כלי דם פגומים מתחת לעיניים, ייצור מלנין מוגבר ויש המייחסים את המראה העייף והכהה הזה מתחת לעיניים גם לעישון. גם תפקוד לקוי של בלוטת המגן, בעיה בכליות ועוד עלולים ליצור עיניים שקועות הזקוקות למהלך של טיפול בעיניים שקועות.

גם הזדקנות גורמת לשקעים תחת העיניים

מלבד בעיות רפואיות שעלולות לגרום לתופעת שקעים תחת העיניים, לסובלים מכך מעל גיל חמישים יש קשר למצב העור ולהזדקנות. חשוב לומר כי באזור שמתחת לעיניים יש שומן, כאשר אנו בוכים או צוחקים, נוצר לחץ אשר גורם לשומן לבלוט. בגיל צעיר כאשר האזור "משומן" האזור נרגע והעור חוזר למקומו.

במשך הזמן השריר נחלש והשומן "זולג" החוצה ומקבל צורה של שקית. זה עלול לקרות גם למי שסובל מצניחת עפעפיים. גם העפעפיים העליונות עלולות להיות מושפעות מכך. המראה באופן כללי לא מחמיא, לא יפה ואף מכוער למדי. אף אחד לא רוצה שיביטו עליו ויראו מתחת לעיניים שלו עיגולים שחורים. היום יש טיפול בעיניים שקועות שמהווה פריצת דרך.

ארובות עיניים שקועות – טיפול בעיניים שקועות

תהליכי הזדקנות שבגללם בין השאר סובלים נשים וגם גברים ממראה של ארובות עיניים שקועות, הם הסיבה לכך שנוצר רפיון של עור מתחת לעיניים וזה נראה כמו שקית שנמצאת מתחתם, לא מחמיא בכלל.

במשך השנים טיפולי יופי שונים ובעיקר איפור מיוחד, ניסו לטשטש את הנפיחות והצבע השחור מתחת לעיניים. טיפול בעין שקועה חייב מריחת קונסילר על בסיס יום יומי, אבל זה לא היה פתרון כל כך נכון משום שבמקום שיהיו שקעים מתחת לעיניים, עכשיו היו "עיגולים לבנים" במקומם וגם זה לא נראה מחמיא בלבד.

שיטות שונות כללו הנחת רטיות מתחת לעיניים. אכילת מזונות מסוימים, שינה מרובה אבל כל זה לא עזר. הסוואה קוסמטית כאמור צבעה את השקעים, אך לא העלימה אותם. מדי שבוע צצו רעיונות ועצות חדשות לצמצום השקיות הללו לא לשתות קפה, לשתות הרבה מים. להשתמש עם תכשירים קוסמטיים המכילים רטינול, לצמצם בצריכת מלח ועד הנחת מלפפון טרי מדי לילה.

היום יש שיטות וטכניקות טיפול בעיניים שקועות שמצליחות לפתור את הבעיה.

שקעים מתחת לעיניים מה עושים?

יש היום טכניקות שונות לטיפול בבעיה של שקעים מתחת לעיניים. יש הפונים לטיפולי לייזר, יש הפונים לניתוח עפעפיים. בשימוש בלייזר מוסרות שכבות עור, בניתוח פלסטי המבוצע בהרדמה מקומית מבצעים חתך ומסירים את השומן העודף שגורם למראה השקיות. לעתים מסירים גם את העור.

אבל השיטה הכי מוצלחת והכי בלתי פולשנית עם התוצאות הכי טובות היא הזרקה של חומצה היאלורונית לאזור, זו בעצם מיישמת מילוי שקעים מתחת לעיניים.

חומצה היאלורונית היא חומר שיש לנו בגוף, לכן כל שימוש אתה לא יוצר שום תופעות לווי כי הגוף מכיר את החומר. לחומצה היאלורונית יש תפקידים חשובים בשמירה על נפח העור ועל הלחות שיש לנו בתאים. במשך הזמן פוחתת הלחות הזו ומשום כך יש קמטים, קמטוטים. ארובות עיניים שקועות, מראה עייף בעיניים ועוד. הזרקה של חומצה היאלורונית, מצליחה למלא שקעים באזורים שונים של הפנים ותיקון של פגמים אסתטיים והצערת הפנים.

מה היתרונות של חומצה היאלורונית לצורך מילוי שקעים מתחת לעיניים? המאפיין הכי בולט שלה הוא לספוח מים, ולכן היא מקנה לרקמות נפח ומשמרת לחות. הלחות הזו חיונית למראה צעיר ורענן של הפנים, מתחת לעיניים ועוד. משום שהגוף מכיר את החומר, הוא לא דוחה אותו. העור סופג את החומצה והיתרונות הן שמיד אפשר לראות שיפור במקרה של טיפול בעיניים שקועות.

מילוי שקעים מתחת לעיניים – הטיפול הכי טבעי

תוצאות של הזרקת חומצה היאלורונית מתחת לעיניים הן מצוינות. הן אומנם משתנות ממטופל למטופל, כי תלוי ביכולת הספיגה של כל הגוף אבל זהו הטיפול האולטימטיבי בעיניים שקועות שמצליח להעלים מראה עייף בעיניים. היחידי בעצם.

חומצה היאלורונית היא לא רק טיפול בעיניים שקועות, אלא טיפול אסתטי נפוץ בשינויים אסתטיים נוספים. היא חומר שמעניק נפח לאזורים שקועים, היא גורמת לגוף להגביר את ייצור החלבונים קולגן ואלסטין והופכת את מרקם העור לחלק ומתוח יותר.

נשים וגברים הסובלים מסיבה כלשהי מעיניים שקועות ושקיות שחורות מתחת לעיניים מוצאים בשיטה הזו את היעילות בזמן הקצר ביותר לטיפול.

אם בעבר כדי להחליק שקעים מתחת לעיניים היה צורך בניתוח פולשני הרי שהיום טיפול בשקעים מתחת לעיניים מטופל בעיקר רק באמצעות הזרקה של חומצה היאלורונית, אשר מעניקה למקום את הנפח והלחות שהוא זקוק לה כדי לא להיראות עייף ונפול. מכיוון שהחומר הזה כאמור מוכר לגוף אין שום בעיה ושום תופעות לוואי או התנגדות לקבל חומצה היאלורונית.

מראה עייף וחולני

מראה של שקעים מתחת לעיניים מעניקים למי שסובל מהם מראה חולני. הרבה אנשים שם שקיות שחורות מתחת לעיניים נראים חולים, למרות שהם לא חולים. זהו מראה שמבגר את הפנים, לא אסתטי ולא מחמיא ורבים מחפשים שנים את הפתרון למראה העייף הזה. נשים נראות יותר מבוגרות וכאשר הם מנסים לעשות תיקון אסתטי הן מקבלות עיגולים לבנים מתחת לעיניים.

לא נמצא עד היום שום פתרון הולם ולא פולשני כמו הזרקה של חומצה היאלורונית שמעניק טיפול בעיניים שקועות בזמן כל כך קצר וביעילות כל כך גדולה שמותחת את העור ופותרת את הבעיה בסדרה קצרה של הזרקות.

מחפשים שירות טיפולים אסתטיים איכותי? הגעתם למקום הנכון.

צור קשר
צור קשר

טיפולים אסתטיים אמדיקייר

טלפון ישיר: 072-3922054

או, השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם

 

שאלת אבטחה,