יגאל אלון 120, תל-אביב.בית קליפורניה, קומה 3.

אודות

"אני כל כך מודה לצוות אמ.די.קייר על שעזר לי לשנות את חיי. כבר בפגישה הראשונה הרגשתי שאני בידיים של מומחים" – מירב, תל אביב.

ד"ר שמעון ולאה יעקובי רופאי שיניים למעלה מ- 20 שנה, מנהלים את מרפאת יעקובי ומשלימים אחד את השני, הן בחייהם האישיים והן בקליניקה. ד"ר שמעון ולאה יעקובי צוות רפואי חם ודואג, המעניק שרות רפואי מתקדם, יסודי ועמוק, כל אחד מניסיונו הרב בתחום הייחודי בו הוא עוסק שנים רבות כרופא שיניים. מומחי האסתטיקה שלנו מציעים מגוון רחב של טיפולים הכולל: מתיחת פנים עם חוטי סילואט נמסיםהזרקות בוטוקסטיפולי מזותרפיה, טיפולים בחומצה היאלורונית, עיבוי שפתייםטיפולים קוסמטיים לגברים ועוד.

צוות רפואי מחייך מצטלם - טיפולי אסתטיקה אמדיקייר
צוות אמדיקייר

כאן כדי לשרת אותך

ד"ר לאה יעקובי סיימה את לימודי רפואת שיניים בהצטיינות והשתלמה רבות בכל הקשור באנדודונטיה (טיפולי שורש).

ד"ר שמעון יעקובי השתלם רבות בכל הקשור בטיפוליים אסתטיים ייחודיים של השיניים, שיקום הפה הכולל שחזורים אסתטיים, סתימות, השלמות שיניים, מבנים, כתרים, השתלות ושיקום על גבי שתלים. ד"ר שמעון יעקובי אומן בנשמתו, במקביל לעיסוקו כרופא עסק בעבר כ-8 שנים בציור.שניהם חברים בהסתדרות לרופאי שיניים  בישראל ומקפידים להשתלם בעיקר באוניברסיטת תל אביב וגם בירושלים.

המוניטין שלנו הוא הכל

מרפאת יעקובי מבית "אמ.די.קייר" בעלת ניסיון רב בטיפול בנפגעי חבלה בשיניים קדמיות, הכוללת פגיעה בשורשי השיניים.

שיקום הכי מקצועי שיש, שלא יתבצע על תשתית נכונה ובריאה של טיפול שורש, יכול להיגמר בחוסר עמידות של הטיפול השיקומי. כמו כן בשיניים קדמיות הרגישות לאסתטיקה היא גבוהה יותר.

במרפאת יעקובי מבית "אמ.די.קייר" מקפידים על טיפול קפדני שבו במידת הצורך מבוצע טיפול שורש ברמת מומחה, לצד טיפול שיקומי ברמה אסתטית מאוד גבוה.

מרפאת יעקובי עוסקת גם בטיפולי שיניים

  •  משמרת: הסרת אבנית, שחזורים אסתטיים, סתימות, השלמות שיניים, טיפולי שורש מורכבים, חידושי טיפולי שורש.
  • רפואת שיניים שיקומית הכוללת: מבנים, מבנים אסתטיים ללא כספית, כתרים, כתרים אסתטיים: (פרוסרה, זרקוניה – כתרים ללא מתכת), שתלים,תותבות ותותבות על גבי שתלים.
  • ישור שיניים בשיתות חדשניות ביותר המתאימות לפציאנטים בכל גיל ומעמד.
טיפולים אסתטיים החדשניים ביותר, כגון:
  • הלבנת שיניים-WYTEN – בטכנולוגיה ייחודית בישיבה אחת במרפאה, תוצאות מיידיות, ללא רגישות וללא פגיעה בחומר שן.
  • SNAP-ON-SMILE – זה פתרון מצוין לשחזור זמני ואסתטי מאוד אך לזמן ממושך של בעיות מורכבות בשיניים כמו חוסר של כמה שיניים בלסתות לפני או אחרי השתלות, שיניים שבורות או עקומות או מוקטנות.
  • LAMINATES – חומר קרמי,מיוצר במיוחד לשיפור מראה השן. הוא מאפשר לצפות שיניים כמעט ללא השחזת השן. החומר נדבק לשן ויוצר מראה  אחיד ואסתטי בעזרת טיפול זה אפשר לשפר את צבע השן ולתקן פגמים קטנים בצורתן ומיקומן של שיניים קידמיות.
  • LUMINEERS – חומר קרמי, דומה לחומר, אותו הזכרנו קודם, אך הרבה יותר דק. הדבקתו לא צורכת הכנה מוקדמת בשן (השחזה) טיפול זה מתאים לשיניים, שצורתן יפה אך צבען מצריך תיקון.

לפרטים נוספים ותיאום פגישה, צור קשר בטלפון: 0723922054

כתובת: יגאל אלון 120, תל-אביב. בית קליפורניה, קומה 3.

צור קשר
צור קשר

טיפולים אסתטיים אמדיקייר

טלפון ישיר: 072-3922054

או, השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם

 

שאלת אבטחה,