המסת שומן

  טיפולים אסתטיים איכותיים זה אמדיקייר

  בין שירותינו ניתן למצוא טיפולי prp לשיער, הסרת קעקוע, הזרקות עיבוי שפתיים, טיפולי מזותרפיה לפנים ועוד. צרו איתנו קשר לפרטים ותיאום פגישה

  בטלפון 0723922054 📞, או בטופס צור קשר

  שאלת אבטחה,

  כיום ניתן למצוא מגוון רחב של טיפולים אסתטיים שונים שמטרתם היא להעניק לכל אדם את האפשרות להנות ממראה טוב יותר. הטיפולים הפופולאריים ביותר כיום הם טיפולים שונים שמטרתם היא להפחית כמות שומן בגוך ולחטב אותו ובין הטיפולים הללו ניתן למצוא טיפול בשם: המסת שומן. מדובר על טיפול חדשני באופן יחסי, המתבסס על שיטות שונות. מרבית השיטות המוצעות כיום עבור המסת שומן הן שיטות שאינן פולשניות כאשר המטרה היא להקל כמה שיותר על המטופל מבחינת תופעות לוואי וכן למזער את הסיכויים שיגרם לו נזק כלשהו בשל הטיפול. יחד עם זאת, כל אדם חייב לברר היטב על סוגי הטיפולים שונים המוצעים כיום עבור המסת שומן טרם הוא בוחר את הטיפול המתאים לו ביותר מכל בחינה.

   כיצד בוחרים את השיטה המתאימה להמסת שומן?

  חשוב מאוד לדעת כי ישנן שיטות שונות להמסת שומן והשיטה הרלוונטית תבחר בהתאם לפרמטרים שונים לרבות: השיטה המתאימה ביותר למצבו של המטופל בהתאם לכמות ותאי השומן שיש בגוף שלו, המיקום המיועד לטיפול, גודל המקום ועוד. ניתן למצוא שיטות להמסת שומן באמצעות זריקות או שיטות המתבססות על שימוש במכשירים חדשניים שונים. טרם אתם בוחרים בטיפול כלשהו, בדקו האם הוא מתאים לכם ולצרכים הספציפיים שלכם. העזרו באנשי מקצוע מהתחום על מנת לקבל החלטה נכונה.

  שיטות להמסת שומן

  כיום ניתן לבצע המסת שומן בשיטות שונות המשלבות בין מכשירים שונים, שיטות המבוססות על הקפאה של תאי שומן ועוד. בכל סוג של טיפול, תאי השומן מתפרקים ונפלטים מהגוף באזור שבו מבוצע הטיפול. לאחר שהטיפול מתבצע באזור המדובר לא יכולה להיווצר בו השמנה נוספת, יחד עם זאת, בהחלט יכולה להיווצר השמנה באזורים שלא טופלו או השמנה של הגוף באופן כללי.

  שיטה נוספת להמסת שומן האי המסת שומן בקור. מדובר על שיטה אשר נחשבת ליעילה ביותר וגם בטוחה. היא מבוססת על הורדה של טמפרטורת תאי השומן למינוס עשר מעלות, מה שלמעשה הורג את תאי השומן. מבצעים את השיטה המדוברת באמצעות מכשיר מיוחד אשר פוגע ברקמות השומן והשומן אשר מומס ומת מופרש באמצעות בלוטות הלימפה בצורה טבעית מהגוף.

  עוד שיטה היא המסת שומן באמצעות מכשיר מיוחד הקרוי: Accent Prime. המכשיר המדובר פועל על גלי רדיו אשר ממיסים אשר הורסים את תאי השומן וכן מעודדים את ייצור הקולגן מחדש. הטיפול המדובר מתאים לכל אדם אשר זקוק להמסת שומן ובד בבד למתיחה של עור רפוי וזאת בשל קולגן שהופחת בגופו במהלך השנים. מדובר על טיפול בטוח שיעיל ביותר עבור אזורים שונים בגוף וכן מסייע בירידה של ההיקפים בכל אזור שבו משתמשים במכשיר.

  לבחור בטובים ביותר בתחום

  בסופו של דבר, בכדי לקבל את התוצאות היעילות והטובות ביותר בכל שיטה להמסת שומן שתבחרו, יש לבחור את אנשי המקצוע הטובים ביותר בתחום ועל כן, בדקו איזה אנשי מקצוע ידועים במומחיות שלהם בתחום הטיפולים שאתם בוחרים, בידע הנרחב שלהם, בותק שלהם, במוניטין, בניסיון ובהמלצות.

  קרדיט freepik

  צור קשר
  צור קשר

  אמדיקייר - seven טיפולים אסתטיים

  טלפון ישיר: 072-3922054

  או, השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם

   

   שאלת אבטחה,