הקפאת שומן או שאיבת שומן?

  טיפולים אסתטיים איכותיים זה אמדיקייר

  בין שירותינו ניתן למצוא טיפולי prp לשיער, הסרת קעקוע, הזרקות עיבוי שפתיים, טיפולי מזותרפיה לפנים ועוד. צרו איתנו קשר לפרטים ותיאום פגישה

  בטלפון 0723922054 📞, או בטופס צור קשר

  שאלת אבטחה,

  החשיבות והמודעות לאסתטיקה ולנראות הגוף עלתה באופן משמעותי בשנים האחרונות.

  כך שכיום, אנשים רבים, בקשת רחבה של גילאים, מקפידים על תזונה נכונה ועל אימוני כושר בתדירות גבוהה, על מנת לשמור על מראה גוף חטוב.

  יחד עם זאת, לצערם של לא מעט אנשים, השילוב בין תזונה בריאה ופעילות ספורטיבית לא תמיד יהיה יעיל עבור מצבים של הצטברויות שומן באזורים שונים בגוף.

  החדשות הטובות הן שהחלום על גוף חטוב ומעוצב, יכול להתגשם גם אצל מי שסובל מעודפי שומן.

  הסיבה לכך טמונה בעולם טיפולי היופי, אשר התחדש בשנים האחרונות בלא מעט טכנולוגיות מתקדמות, וכחלק מכך, הוא מציע גם שיטות יעילות באמצעותן ניתן להסיר את עודפי השומן הסוררים וליהנות גם מהצרת היקפים.

  שיטת הטיפול הנפוצה ביותר עבור הסרת שומנים עודפים היא שאיבת שומן (אשר נמצאת איתנו כבר משנות ה-70 של המאה הקודמת) ושיטה נוספת, הנחשבת לחדשה ומבטיחה היא הקפאת שומן.

  כמובן, שמי שהחליט לעשות מעשה ולנקוט בפעולה על מנת להסיר את השומן הסורר, חשוב שבשלב הראשון יכיר בצורה מעמיקה כל אחת מהשיטות הרלוונטיות ובשלב הבא, יקבל החלטה מושכלת ונבונה לגבי שיטת הטיפול המתאימה

  הקפאת שומן – קווים לדמותה

  הקפאת שומן אשר קרויה גם המסת שומן בקור, מהווה כטיפול חדשני ומתקדם, אשר מציע פתרון איכותי עבור כל מי שמעוניין בהצרת היקפים והסרה של שומנים מאזורים שונים בגוף.

  הטיפול נחשב לבעל יעילות גבוהה גם לגבי אזורים אשר נחשבים כקשים ומורכבים לטיפול כמו: ידיים תחתונות, ירכיים, בטן  תחתונה ועליונה, ירכיים חיציות ופנימיות, ברכיים פנימיות וחיצוניות ואזור העכוז.

  טיפול הקפאת שומן הוא הליך אשר אינו פולשני וכחלק מכך, אינו מצריך הרדמה ואיננו דורש זמן החלמה.

  הטיפול נועד להעניק מענה עבור בעלי משקל תקין, אשר מעוניינים לחטב אזורים בהם קיימים ריכוזי שומנים עודפים – הטיפול אינו מיועד לטפל במצבים של השמנת יתר .

  הקפאת שומן מתבססת על העובדה שתאי שומן הינם פגיעים יותר לקור בהשוואה לרקמות העור – כך שכאשר מופעל קור (טמפרטורה של  C110-) על אותם האזורים בגוף בהם קיימים מצבורי שומן, התאים נפגעים, מוזרמים אל מחזור הדם ומוצאים מהגוף בתור פסולת.

  טיפולי הקפאת שומן מתחילים בהליך ייעוץ מקדים במהלכה, המטפל יוצר תכנית טיפול המותאמת באופן פרטני למטופל.

  הטיפולים עצמם הינם קצרים יחסית ובמהלך הרופא המטפל עושה שימוש במכשיר ייעודי אליו מחוברים התקנים שונים, המונחים על האזור המטופל, מתקררים במהירות ומפעילים כוח יניקה המופעל על תאי השומן –  כל טיפול אורך כשעה והוא אינו כרוך בכאב – כאשר עם סיום הטיפול, המטופל יכול לשוב אל שגרת יומו.

  בשבועות שלאחר הטיפול ניתן יהיה להבחין בתוצאותיו, אשר יבואו לידי ביטוי בירידה מתמדת בכמות השומן באזור המטופל – התוצאה הסופית של טיפול שכזה אמורה לבוא לידי ביטוי בהשמדתם של  כ-25 אחוז מתאי השומן, באזור המטופל.

  שאיבת שומן – קווים לדמותה

  שאיבת שומן מהווה כדרך נוספת באמצעותה ניתן להיפטר מעודפי שומן באזורים שונים בגוף – ובין היתר: מותניים, ירכיים, ישבן, זרועות בטן, גב ובאזורים שונים בפנים (צוואר, סנטר ולחיים).

  שאיבה זו מתאימה לבעלי משקל גוף תקין, אשר סובלים ממצבורי שומן באזורים מסוימים בגוף – כאן חשוב לציין כי ככל שהעור הינו מתוח ואלסטי יותר, כך תוצאות הטיפול יהיו טובות יותר.

  שאיבת שומן מהווה כניתוח לכל דבר ועניין, אך כיום, הודות לטכנולוגיות חדשניות ומתקדמות וביניהן טכנולוגיית הלייזר, הפרוצדורה היא יחסית קלה וטומנת בחובה מינימום של תופעות לוואי.

  ההליך מורכב ממספר שלבים, כאשר בשלב הראשון הרופא משרטט על הגוף את גבולות האזור ממנו תתבצע השאיבה.

  בשלב הבא, הוא מחטא את האזור המטופל ולאחר מכן, תתבצע הרדמה מקומית באותו אזור – חומר ההרדמה אמור להיות מוזלף לאזור המטופל דרך צינורית זעירה.

  בהליך השאיבה הרופא מבצע חתך מזערי בגודל של כ-2 מ”מ ומדיר דרכו מחט דקה וחלולה, אשר מחוברת אל מכשיר וואקום – המכשיר הינו שקוף ומאשר לרופא לעקוב אחרי כמות השומן אותה הוא שואב.

  כמות השומן אשר נשאבת במהלך הניתוח תעמוד על 2 עד 3 ליטרים לכל היותר.

  לאחר הניתוח האזור המטופל יכול להיות נפוח ואדמומי, כאשר, תופעות אלו אמורות לחלוף תוך כשבועיים ממועד הטיפול.

  בתום הניתוח הרופא ילביש מכנסי לחוץ או חגרות תמיכה באזור השאיבה – יש להישאר איתם למשך תקופה של כ-3 שבועות, כאשר, ניתן להסיר את העזרים לצורך מקלחת.

  את התוצאות הסופיות של ניתוח שאיבת השומן ניתן יהיה לראות כ-3 חודשים לאחר מועד הניתוח.

  חשוב לשוב ולהדגיש כי שאיבת שומן איננה מהווה כתחליף לדיאטה והיא לא מתאימה לאנשים אשר מבקשים להוריד ממשקל גופם.

  איזו שיטת טיפול הינה עדיפה?

  כפי שניתן להבין, גם הקפאת שומן וגם שאיבת שומן מהוות כשיטות טיפול אשר מתאימות עבור מי שמבקש להיפטר ממצבורי שומן באזורים מסוימים בגוף ולהצר היקפים – טיפולים אלו נחשבים כסיפור הצלחה במקומות בהם אימוני הכושר והתזונה הנכונה אינם מצליחים להביא הצלחה.

  יש כאמור לא מעט הבדלים בין 2 השיטות והמרכזי שביניהם טמון בעובדה, ששאיבת שומן מהווה כהליך כירורגי לכל דבר ועניין ואילו הקפאת שומן איננה כרוכה בהליך פולשני (על כל המשתמע מכך).

  יחד עם זאת, יש לקחת בחשבון כי תוצאות טיפולי הקפאת שומן פחות משמעותיות מאלו אותן ניתן להשיג באמצעות ניתוח שאיבת שומן – הקפאת שומן יעילה להפחתת שומן באזור המטופל, אך היא אינה מהדקת את העור.

  מהסיבה הזאת, לפני שמקבלים החלטה ההמלצה היא להיוועץ ברופא מומחה, אשר יבחן את מצב המטופל ויוכל לספק לו מידע וגם המלצה על שיטת הטיפול המתאימה.

  צור קשר
  צור קשר

  אמדיקייר - seven טיפולים אסתטיים

  טלפון ישיר: 072-3922054

  או, השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם

   

   שאלת אבטחה,