הטיפולים האסתטיים הכי מומלצים לשנת 2023

  טיפולים אסתטיים איכותיים זה אמדיקייר

  בין שירותינו ניתן למצוא טיפולי prp לשיער, הסרת קעקוע, הזרקות עיבוי שפתיים, טיפולי מזותרפיה לפנים ועוד. צרו איתנו קשר לפרטים ותיאום פגישה

  בטלפון 0723922054 📞, או בטופס צור קשר

  שאלת אבטחה,

  בשנים האחרונות ניכרת עלייה משמעותית בביקוש לשירותים ולמוצרים אסתטיים יעילים יותר. במקביל, קיים עניין הולך וגובר באפשרויות טיפול פחות פולשניות, בהליכים המספקים תוצאות טבעיות יותר ובטיפולים שמחיריהם סבירים יותר. ניכרת גם עלייה במודעות של מטופלים בכול הגילים, להשפעה החיובית והמקיפה של המראה הבריא והצעיר על הבריאות הכללית ועל איכות החיים שלהם.

  לאור העניין הגובר בהתמדה בטיפולים אסתטיים – בין אם אלה הליכים המבוצעים על ידי רופא מומחה ברפואה אסתטית, או הליכים המבוצעים על ידי רופא שיניים בתל אביב מומחה ברפואת שיניים אסתטית – הנה כמה מהטרנדים המובילים בתחום האסתטיקה לשנת 2023.

  אופטימיזציה של תוצאות באמצעות טיפולים משולבים

  רוב המטופלים בכול גיל מעוניינים בתוצאות טבעיות, בטיחותיות ועמידות לאורך זמן. מכיוון שמספר גורמים משפיעים על תהליך ההזדקנות, נראה כי התוצאות הטובות ביותר מושגות במקרים רבים כשנעשה שימוש בגישה מקיפה או הוליסטית במסגרת תוכנית ארוכת טווח המשלבת מספר מוצרים וטיפולים אסתטיים, כדי לשפר את בריאות העור ולטפל בהזדקנות או במצבים אסתטיים ספציפיים של כל מטופל.

  הטיפול המשולב מותאם לדפוסי ההזדקנות וליעדי ההזדקנות, והוא כרוך לרוב בתוכנית טיפול רפואית פרטנית בעור – עם עדיפות לטיפול לא כירורגי אך במידת הצורך ייעשה שימוש גם בטיפול כירורגי.

  הערכה מקיפה שמבצע רופא מומחה, היא הדרך היעילה ביותר לעיצוב תוכנית אסתטית אישית, שתהיה הכי יעילה וארוכת טווח.

  התקדמות וחידושים ביולוגיים בתחום האסתטיקה הרגנרטיבית (Regenerative)

  טיפולים רגנרטיביים (מחדשים) מושכים תשומת לב יוצאת דופן כי הם ממנפים את התפקודים הביולוגיים ברמת התא בגוף, בדרך ייחודית. למעשה, טיפולים אלה יוצרים הליך טבעי שגורם לחידוש ולהתחדשות של תאים ורקמות חדשים.

  שימוש בתרופות ביולוגיות ברפואה האסתטית הוכח קלינית כדרך המאפשרת התחדשות, כולל:

  • PRF– פיברין (Fibrin) עשיר בטסיות דם – ה-PRF מציע יתרונות גדולים וארוכי טווח בהיפוך מצב של נשירת שיער, בהפחתת דלקת לאחר טיפולי לייזר, פילינג כימי או חידוש העור, ובשיפור מראה העור.
  • טיפול בתאי גזע – המעובדים משומן שנקצר מהמטופל עצמו. תאי גזע אלה שמקורם בשומן מציעים יתרונות ייחודיים בהיפוך ההזדקנות או העור הפגום ובשיקום כללי של גוון העור המסתכם בהענקת מראה בריא וצעיר יותר.
  • אקסוזומים (Exosomes) – המורכבים מתערובת רבת עוצמה של גורמים שונים הנקצרים מתאי הגזע. לפי מחקרים, אקסוזומים עשויים להיות יעילים אף יותר מתאי הגזע מבחינת היכולת שלהם לתקן, לחדש ולגרום להתחדשות ויש להם יתרונות מוכחים כאמצעי:
   • לריפוי לאחר הליך קוסמטי
   • לשיקום יעיל יותר של העור
   • ולתיקון נשירת שיער

  הצערה מוקדמת (Prejuvenation) – באמצעות הליכי מניעה

  מחקרים גילו שיותר ויותר מטופלים צעירים בני דור המילניום, מתחילים לשקול שימוש במוצרים ובשירותים אסתטיים מונעים, המכונים ׳הצערה מוקדמת׳.

  הרעיון להאט או לעכב את ההזדקנות באמצעות הליכים אסתטיים לא פולשניים או זעיר פולשניים, מושך במיוחד את הצעירים, כאשר היעילות של הליכים אלה מסתמכת גם על מחקרים מדעיים.

  האפשרויות הפופולריות והמוכחות ביותר של ׳ההצערה המוקדמת׳ הן תוכניות מותאמות אישית לטיפוח העור, כגון : הזרקות (כמו בוטוקס); BBL – BroadBand Light – טכנולוגיה המשתמשת בפולסים עזים של אור כדי לספק תוצאות יוצאות דופן בטיפול במגוון רחב של מצבי עור הנגרמים על ידי הזדקנות וחשיפה לשמש; מיקרו-נידלינג עם PRF ואקסוזומים.

  המטופלים הצעירים יותר פעילים מאוד במדיה החברתית, הם בעלי מודעות גבוהה ונוטים לחקור לעומק את אפשרויות הטיפול האסתטיות שמציע להם השוק.

  פחות זה יותר

  רוב המטופלים בימינו מעדיפים לקבל תוצאה עדינה וטבעית יותר, שנמצאת היום במוקד השירותים שמציעות הקליניקות השונות. רוב המומחים בתחום מאמינים שההליכים והטיפולים האסתטיים הטובים ביותר אמורים להניב תוצאות טבעיות המתאימות לגיל, לאתניות ולתרבות של כל מטופל.

  מטופלים המצוידים בידע הנדרש, מעריכים ומחפשים יותר ויותר תוצאות אסתטיות, עדינות ומאוזנות יותר שמציעים להם מגוון טיפולים לא ניתוחיים, כמו: בוטוקס וחומרי מילוי אחרים הניתנים להזרקה; מיני הרמת עכוז או הגדלת חזה המשתמשים בחומרים טבעיים יותר; וניתוח פנים קוסמטי שלא יוצר ׳מראה מנותח׳.

  2/5 - (1 vote)
  צור קשר
  צור קשר

  אמדיקייר - seven טיפולים אסתטיים

  טלפון ישיר: 072-3922054

  או, השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם

   

   שאלת אבטחה,