הסיבות בגללן חשוב ללכת לביקורת אצל רופא השיניים שלכם

  טיפולים אסתטיים איכותיים זה אמדיקייר

  בין שירותינו ניתן למצוא טיפולי prp לשיער, הסרת קעקוע, הזרקות עיבוי שפתיים, טיפולי מזותרפיה לפנים ועוד. צרו איתנו קשר לפרטים ותיאום פגישה

  בטלפון 0723922054 📞, או בטופס צור קשר

  שאלת אבטחה,

  קרדיט לתמונה pexels

  כשאנחנו בוחנים באילו מקרים נפנה אל רופא מסוים, אזי שאפשר לחלק זאת לשלושה קטגוריות עיקריות. קטגוריה אחת מתייחסת למקרים בהם אנחנו חשים לא טוב ואז אנחנו נפנה לצורך קבלת טיפול, קטגוריה שנייה מתייחסת למקרים של טיפול שוטף, טיפול שגרתי, אם מדובר על מצב מתמשך, קטגוריה שלישית היא לצורך ביקורת, על מנת שיבחן את המצב ויקבע האם אנחנו זקוקים לטיפול או לא.

  אחד המקרים השכיחים, בו אנחנו צריכים ללכת לרופא לצורך ביקורת באופן קבוע מבלי לפספס שום פגישה, היא אצל רופא שיניים. למרות שזה לא תמיד נעים, וחלקנו חוששים מאוד מביקורים שכאלה, אזי שזה מאוד חשוב שנקפיד על כך ונעשה זאת באופן קבוע בהתאם למועדים שנקבעו לנו.

  אך אנחנו לא יכולים לשמור על בריאות השיניים שלנו לאורך זמן, אם לא נקפיד על ביקורים אצל הרופא, לא רק במקרי חירום כשכואב לנו ואנחנו צריכים לקבל טיפול, ולא רק אחרי שמסיימים את הטיפול בשביל לבחון האם המצב חזר לקדמותו, אלא גם בתקופה סדירה, במצב שגרתי, כשהכל תקין וטוב. גם במצב כזה, ייתכן שאנחנו נגלה דברים שצריך לטפל בהם.

  לפני שנסביר מה הן הסיבות בגללן חשוב ללכת לביקורת אצל רופא שיניים, צריך להדגיש, בעיקרון הרופא קובע ביקורים לביקורת כל ארבעה חודשים עד חצי שנה, זה תלוי במטופל ובמקרה. אנחנו צריכים לעמוד בכך. כמובן שאם יש צורך, ניתן לפנות למרפאה ולבקש להקדים את התור, כולל להגיע אל הרופא עוד באותו יום אם מדובר במקרה חירום.

  מדוע חשוב להגיע לביקורות במועד?

  ראשית, הביקורת תאפשר לרופא ללמוד מה מצבנו, האם הטיפול שהוא ביצע בפעם הקודמת מחזיק מעמד, האם יש שינויים שדורשים התערבות מיידית מצידו.

  שנית, בדומה לאזורים אחרים בגוף, לא תמיד אנחנו יכולים לראות ולהיות ערים לכך שהשיניים שלנו עוברות שינוי אשר דורש טיפול. למשל, ייתכן מאוד שאנחנו לא נרגיש כאב, אך באזור מסוים תהיה התפתחות של חור שתדרוש טיפול מיידי. רק בזכות ביקורת בזמן, נוכל לאבחן את הבעיה ולהתמודד איתה בהקדם.

  שלישית, ייתכן מאוד שאנחנו נמצא את עצמנו מתמודדים עם שינויים שנובעים כתוצאה מאי שמירה על היגיינה וניקיון. הרופא יוכל לבחון זאת ולספק לנו עצות כיצד לטפל נכון בשיניים שלנו, על מנת שלא נגיע למצב של התפתחות חורים בשן.

  ארבע, בזכות ביקורות אצל רופא שיניים אנחנו שומרים על הרגלי טיפול. כמו במקרים רבים אחרים בחיים, חשוב מאוד שאנחנו נקפיד על כך, על מנת שלא יווצרו “חורים” ולא ייגרם מצב שיהיה לנו קשה יותר ללכת לרופא בעתיד.

  רבים מאיתנו מתמודדים עם תחושת פחד מפני טיפולים אצל רופא שיניים, אנחנו נוטים לבטל ולדחות תורים, מסיבות כאלה ואחרות. אם נשמור על הרגלי טיפול קבועים, באופן סדיר, אז יהיה לנו הרבה יותר קל גם לטפל בבעיות כאלה ואחרות, להתגבר על הפחד ולשמור על תוכניות טיפול סדירות, בלי עיכובים ובלי הפתעות מיותרות.

  לסיכום, חשוב מאוד שאנחנו נגיע אל רופא שיניים לצורך ביקורות סדירות כפי שהוא קובע עבורנו, בין אם זה פעם בשלושה-ארבעה חודשים ובין אם זה פעם בחצי שנה. לחיפוש רופא שיניים מומלץ תוכלו לגלוש לאתר טופר – T.co.il – רק עסקים מומלצים

  דרג
  צור קשר
  צור קשר

  אמדיקייר - seven טיפולים אסתטיים

  טלפון ישיר: 072-3922054

  או, השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם

   

   שאלת אבטחה,