טיפול בקמטים – כל מה שאתם רוצים לדעת

  טיפולים אסתטיים איכותיים זה אמדיקייר

  בין שירותינו ניתן למצוא טיפולי prp לשיער, הסרת קעקוע, הזרקות עיבוי שפתיים, טיפולי מזותרפיה לפנים ועוד. צרו איתנו קשר לפרטים ותיאום פגישה

  בטלפון 0723922054 📞, או בטופס צור קשר

  שאלת אבטחה,

  כולם כולל כולם רוצים לדעת איך להיפטר מהקמטים המגיעים אלינו עם פגעי הזמן והשנים. כדי לטפל בקמטוטים השונים בצידי הפה, ובצידי העיניים. ובכלל, להגיע למצב שבו העור חוזר לגמישות והאלסטיות הטבעיים שלו יש כמה אופציות שאפשר לבחור בהן.

  אך לפני כן, בואו נסקור לרגע מה גורם לקמטים להופיע, ורק לאחר מכן בשיטות הטיפול בהם.

  מהן הסיבות להופעת הקמטים על העור

  הקמטים הם שקעים בעור, פשוטו כמשמעו. העומק שלהם נע בין מספר מיקרומטרים למספר מילימטרים ובכך הם נמדדים כקמטים קטנים, או כקמטים גדולים.

  להופעתם של הקמטים על עור הפנים יש מספר סיבות כאשר חלקן מושפעות מפגעי הזמן, תהליך הזדקנות, חשיפה לשמש, תזונה ועוד. זה לא סוד, כולנו מזדקנים ותוך כך, גם עור הפנים מזדקן. רוב הסיבות הן אלו, וביניהן גם:

  • ירידה בגמישות ואלסטיות העור בשל חלוף השנים והזדקנות
  • חשיפה מצטברת לור השמש הגורמת להאצת תהליך הזדקנות העור
  • מבנה סיבי קולגן פגום
  • תהליך חמצון מואץ של תאי העור
  • בלוטות חלב הנפגעות
  • ירידה במסת הפנים
  • עישון
  • תזונה לקויה
  • מצבים נפשיים (סטרס)

  מה קורה בעור הפנים שלנו עם תהליך ההזדקנות?

  עם הזמן עור הפנים מאבד עד חמישים אחוזים מהנפח שלו וזאת כחלק מתהליך ההזדקנות ופגעי הזמן. התוצאה של הסיטואציה הזאת היא עור שברירי ודק שמפתח קמטים קטנים, וקמטים גדולים. אצל אנשים צעירים, תאי העור מתחדשים לערך כל עשרים יום.

  אצל אנשים מבוגרים תאי העור מתחדשים לערך כל שלושים יום וזוהי למעשה האינדיקציה ליכולת הירידה של התחדשות העור.

  איזה סוגי קמטים קיימים?

  • קמטים בשל סיבי קולגן פגומים

  סיבי החוזק בעור אלו הם סיבן הקולגן האלסטיים שאינם מתחדשים במהירות. עם השנים הם מאבדים מהגמישות ומהאיכות שלהם. סיבים אלו מוחלפים בסיבים פגומים ולא איכותיים וכאשר כל התהליך הזה מתבצע העור מאבד מהגמישות, מיכולת המתיחה ועל כן מופיעים הקמטים.

  • קמטי הבעה

  ישנם גם כמובן קמטי ההבעה, קמטי הבעה הם תוצאה של פעולה בפנים שחוזרת על עצמה הרבה פעמים. קמטים אלו מופיעים באיזור המצח, צידי העיניים, זוויות הפה והם עמוקים מהקמטים הרגילים. הם מופיעים באיזורים שבהם עור הפנים מתכווץ ונמתח הרבה פעמים.

  • קמטי אורח חיים

  קמטי אורח חיים הם כשמם הם, קמטי תזונה לא איכותית, קמטי עישון, קמטי לחץ וקמטים הנובעים מחוסר שינה. לא כולם מודעים לכך שלאורח החיים שלנו יש השפעה משמעותית על מצב הגוף. אורח חיים לא בריא גורם למחסור בוויטמינים, במינרלים ואף גורמים ללחץ ולמתח. תזונה דלת חלבונים תיצור מחסור למשל בוויטמינים לעור מתחדש. תזונה דלת מינרלים תפגום בגוף ברמת ההתגוננות בתהליכי חימצון, ועוד.

  איך מטפלים בקמטים?

  ישנן כמה שיטות עבור טיפול בקמטים איכותי אך שתיים מהן עיקריות ומבוקשות במיוחד:

  • הזרקת בוטוקס

  הזרקת בוטוקס היא טיפול להעלמה של קמטי הבעה בעיקר והיא מאושרת על ידי הFDA האמריקני. הטיפול מאד מבוקש בקרב אנשים מבוגרים והוא מטפל בקמטי הבעה בעיקר בשליש העליון של הפנים. הטיפול מטפל בקמטים באמצעות הזרקה של בוטוקוס ואינו מצריך ניתוח פולשני. הטיפול לא משאיר צלקות, ואף נחשב למאד בטוח.

  לבוטוקס יש השפעה ישירה על השרירים ועל כן הוא מטפל בקמטי הבעה באופן מושלם. הבוטוקס המוזרק למעשה משתק את השריר. ובכך מבטל את הפעולה של השריר בה הוא מתכווץ ומתיישר וגורם לקמטים. ההזרקה מכוונת אל מספר נקודות באיזור המטופל, לרוב הן המצח, צידי העיניים ואף צידי השפתיים.

  הטיפול הוא קצר, אין בו הרדמה, אין בו כאבים והמטופלים לא זקוקים להתאוששות בחזרה לשגרה לאחריו. על הטיפול יש לחזור כל שלושה או עד חמישה חודשים, וזאת כדי לתחזק את התוצאה לטווח הרחוק.

  בכל מה שקשור לבוטוקס, צריך אכן לוודא שמדובר בחומרים שמאושרים ומקוריים. לצערנו יש לא מעט זיופים בתחום ולא מעט אנשים המגדירים עצמם כאנשי מקצוע כאשר בפועל הם כלל וכלל לא.

  • טיפול באמצעות חומצה היאלורונית

  להבדיל מבוטוקס טיפול בחומצה היאלורונית לא משתק את השרירים. החומצה למעשה עובדת על מילוי הנפח שיוצר הקמט ולכן אפשר להזריק אותה גם לצלקות שקועות, שקעים בסנטר, מילוי נפחים במקומות שבוטוקס לא מתאים להם, ועוד.

  הטיפול נעשה אם מאלחש ואינו נחשב לטיפול כואב. המאלחש מונח חצי שעה לפני הטיפול על מקום ההזרקה ולאחר ההזרקה אפשר לאלחש את הכאב גם עם קרחונים. ישנם מטופלים המבקשים להרדים את איזור הפנים לפני הזרקת החומצה ההיאלורונית עבור טיפול בקמטים ממש כמו אצל רופאי השיניים.

  ההזרקה נעשית לאט ובעדינות על מנת לשמור על סימטריה אחידה ומושלמת ועל מנת להפחית את הכאבים.

  מה חשוב לזכור בבחירת אנשי הרפואה לצורך טיפולי הזרקות

  בבואכם לבחור את אנשי המקצוע דרכם אתם בוחרים לבצע טיפולי בוטוקס או טיפולי חומצה היאלורונית לצורך טיפול בקמטים חשוב לוודא מקצועיות. קבלו המלצות רלוונטיות, בדקו ביקורות, בקשו לשוחח עם לקוחות עבר ולקוחות הווה.

  כאשר אתם מבקשים לראות תמונות של ‘לפני’ ו’אחרי’, בקשו גם לראות תמונות שהן ממש לאחר הטיפול לצורך ווידאו שאין צלקות או פגמים על העור.

  ישנם הרבה אנשים מקצוע בתחום שלאו דווקא הוכשרו לצורך טיפולי פנים אלו, וודאו הסמכות, מקצועיות ואיכות החומרים. הבריאות שלכם היא מעל הכל, ואין להתפשר עליה.

  דרג
  צור קשר
  צור קשר

  אמדיקייר - seven טיפולים אסתטיים

  טלפון ישיר: 072-3922054

  או, השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם

   

   שאלת אבטחה,