כיצד טיפול PRP מסייע למניעת התקרחות? בקצרה, טיפול פלזמה (PRP) הוא טיפול אשר מופק מדגימת דם של הלקוח/ה. הפלזמה אשר מכילה ריכוז גבוה של תאי גזע, מקדם את התיקון הטבעי של זקיקי השיער.

טיפול PRP לחיזוק שורשי השיער

נשים וגם גברים הסובלים מהתקרחות, חולמים על היום בו יצמח להם שיער. במשך השנים הם מנסים אין ספור תרופות, שיקויים ושיטות השתלת שיער. הם רצים מרופא לרופא ומתאכזבים שוב ושוב. שום טכניקה או שיטה לא הצליחה עד היום באמת לפתור את הבעיה. הם הולכים וחוזרים

יש אנשים שמתקרחים בגיל צעיר ויש כאלה שיש להם נטייה תורשתית ובגיל 40 כבר אין להם שערה אחת על הראש. כך או כך הם מרגישים לא מספיק יפים. נשים חוות במיוחד אובדן של חוסר ביטחון לנוכח קרחות על הראש ומראה מדולדל. גברים מרגישים מבוגרים עם קרחת, למרות שבשנים האחרונות היא הפכה לאופנתית.

נשירת שיער נגרמת מסיבות שונות. חוסר של ויטמינים ומינרלים עקב נטילת תרופות, דיאטה מוגברת, מצבי לחץ וחרדה. גם שינויים הורמונאליים משפיעים על נשירת שיער. זה עלול לקרות לגברים ולנשים בתקופות שונות בחיים. הם מאבדים שיער בהדרגה עד התקרחות או שיש להם שיער דליל ושבור.

זה לא משנה מדוע נגרמה הקרחת טיפול PRP לחיזוק שורשי השיער הוא היחיד שעובד.

מדוע זקיק השערה מת? טיפול PRP לחיזוק שורשי השיער

התקרחות יכולה להתקיים כבר בגיל 20. לאט לאט רואים שיער בכל מקום. על הכרית, במסרק ובכיור. פתאום יש מפרצים בשיער, המצח משום מה נראה גבוה. זהו התחילה ההתקרחות. ג'ימס המילטון חוקר טען כבר ב-1951 כי התקרחות היא שילוב של פעילות הורמונאלית ותורשה.

יש סולם של שלבי התקרחות. תחילה יש כאמור מפרצים בתחילת המצחף אחר כך בקרקפת. הם מתפשטים ובסופו של דבר הראש כולו מתקרח. משום מה ולאף אחד אין הסבר השיער על העורף לא כלול בשום קרחת והוא לא נושר.

על כל ראש גדלות בין 1100-150 זקיקי שיער. בכל סנטימטר מרובע יש כ-300 שערות. כל אחת מהן צומחת מתוך זקיק, אלה נמצאים מתחת לעור הקרקפת. קצב הצמיחה של כל שיערה הוא כסנטימטר בחודש.

אחת לשנתיים עד שש שנים, מתחלף כל שיער הראש. לכל שיערה יש שלושה שלבי התפתחות: אנאגן זהו השלב הו נהיא צומחת מהזקיק עד שהיא באורך מלא. קטאגן זה השלב בו נעצרת צמיחת השערה. שורש השערה מתכווץ, הזקיק עובר פירוק והשערה צומחת מתוכו ולכן גם מתרחקת מכלי הדם שהם החומרים הדרושים לגדילתה.

השלב השלישי הוא טלוגן. השערה מחוברת באופן חלש מאוד לשורש והיא נושרת או שנהדפת ע"י זו שצומחת במקומה. כ-85% מהשערות על הראש נמצאות במצב של האנאגן או קטגן.

הדבר היחיד שיכול לגרום היום לצמיחת שיער הוא טיפול PRP.

האשם בהתקרחות הוא אנזים 5 אלפא

מי שאשם בהתקרחות לפחות של הגברים, הוא אנזים 5 אלפא אשר פעילות יתר שלו מעלה את הורמון ה-DHT. הוא מקצר את חייה של השערה וגורם לניוון הזקיק. בשלב הראשון רואים שיער דק, קצר ובהיר אבל בהמשך הוא ינשור ולא תצמח במקומו שיערה חדשה.

עד כה כל התכשירים והטיפולים הרפואיים שנעשו היו כדי לגרום לשיער לצמוח אבל אף אחד מהם לא הצליח לעשות את זה. כאשר זקיק מת, הוא מת ואי אפשר להחיות אותו.

טיפול PRP הוא בעצם התשובה לבעיה האמתית. להשתמש בפלזמה מדמו של המטופל ולהזריק אותה לזקיקי השיער.

הסיבה לכך ששום טיפול תרופתי מרקחות ומשחות לא יכולים לעזור לצמיחת שיער על קרקפת קירחת היא משום שכאשר זקיק שיערה מת, אי אפשר להשיב אותו לחיים. לא מגיע אליו דם, לא חומרי הזנה, הוא הופך לתא מת על הקרקפת ולכן שום טיפול לא יעזור. אי אפשר לגרום לקרקפת הזו להצמיח שוב שיער.

זו הסיבה שבמשך שנים רבות אנשים הלכו פשוט עם פאות. לא היה שום טיפול שיכול היה להחזיר להם שיער שאבד או להחיות זקיק מת. אבל היום יש טיפול PRP לחיזוק שורשי השיער.

טיפול PRP לחיזוק שורשי השיער – מזריקים דם לזקיקים

ככל שהמדע והטכנולוגיה מתפתחים כך נוצרות שיטות וטכניקות חדשות לצמיחת שיער. מכיוון שזקיק של שיערה אינו יכול להצמיח שיער ללא זרימת דם אליו, טיפול PRP עושה את זה בדיוק.

זהו טיפול פלזמה המופק מדגימת דם של המטופלים ומוזרק אל הקרקפת. הפלסמה מכילה ריכוז גדול של תאי גזע, גורמי גדילה וחומרים המצליחים להחיות זקיקי שיער. כאשר מזריקים את זה לתוך הקרקפת, זה מגרה את התאים להצמיח שיער.

יש סיבה הגיונית מאוד להצלחת השיטה הזו על פני שיטות אחרות. מה שמזריקים לתוך הקרקפת הוא את דם המטופל בעצמו, כלומר אין שום סיכוי שהגוף ידחה זאת. אין בזה חומרים כימיים או חומרים שהגוף לא מכיר. זהו טיפול טבעי לחלוטין. אחוזי הצלחה של טיפול PRP יש היום מגמה ברפואה לטפל בתחומים מסוימים של הגוף, בדרך של ריפוי באמצעות החזרת חומרים שהגוף איבד במשך הזמן.

כלומר זה איננו טיפול חיצוני ולא מוכר לגוף. החומרים ידועים לו, וכאשר מזריקים פלזמה של דם מטופל לקרקפת, הגוף לא מתנגד ואין שום תופעות לוואי. אין כל סכנה של זיהומים או אלרגיות, כיוון שהנוזל המוזרק מופק מדם המטופל בעצמו.

עלות טיפול PRP  לשיער

חשוב לומר כי טיפול PRP לשיער חייב להיעשות ע"י רופא. אפשר לעשות עד 785 זריקות בטיפול בודד אחד. ויש צורך גם בטיפולים משמרים.

אחוזי ההצלחה של טיפול PRP עומדים על מעל ל-90%. כל מי שעובר את הטיפול הקרקפת שלו מצליחה להחיות שוב את זקיקי השיער. כבר בטיפול הראשון אפשר יהיה לראות שינוי בצפיפות השיער, ואחרי חודש כבר רואים אצל גברים שיפור מרשים בצמיחת השיער. אצל נשים זה לוקח שישה שבועות.

מחיר טיפול PRP כמעט ואינו משנה, כאשר מדובר בכך שלא רק השיער מתחיל לצמוח על הראש אלא גם הדימוי העצמי והביטחון העצמי. אין אישה או גבר שלא חשים מוזנחים ולא מושכים, כאשר הם קרחים.

ישנם גם טיפולי פלזמה שמותאמים לשימור זקיקים אחרי השתלת שיער וטיפול PRP לחיזוק השורשים אחרי אירועים שגורמים לנשיקה כמו לחץ, מתח, לידה ועוד.

טיפולי PRP מאושרים ע"י ה-FDA האמריקני.

עלות טיפול PRP לשיער מתחילה מ-1,000 ₪ ומעלה.

מחפשים שירות טיפולים אסתטיים איכותי? הגעתם למקום הנכון.

יצירת קשר

"אמדיקייר" - מרכז טיפולים אסתטיים, מזמין אתכם לפגישה. לפרטים מלאים, תיאום פגישה והצעות מחיר, השאירו שם, מספר טלפון ונחזור אליכם בהקדם.

שאלת אבטחה,

שירותי הקליניקה

בין שירותי הקליניקה: אזור הרקות והגבה, מילוי קמטים עמוקים לאחר בוטוקס, בוטוקס או דיספורט לפי אזורים, פיסול אף, מילוי שקעי עיניים, מילוי לחיים, עצמות לחיים, מילוי ועיצוב שפתיים, מילוי קמטוטים מעל השפה, מילוי משולש סנטר, מילוי ועיצוב סנטר, פיסול ועיצוב קו לסת, חוטים MINT, טיפול בהזעת יתר, טיפול PRP לחיזוק שורשי השיער, טיפול PRP לחידוש עור הפנים ועוד.

טיפולים אסתטיים אמ.די.קייר © 2019 כל הזכויות שמורות | מפת אתר | סייטלינקס בנייה וקידום אתרים. המידע באתר אינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי מקצועי.

צור קשר
צור קשר

טיפולים אסתטיים אמדיקייר

טלפון ליצירת קשר: 072-392-2054

או, השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם

 

שאלת אבטחה,