ד״ר אלי תבין 7, תל-אביב

תהליך ההתבגרות והזדקנות מביא עימו שלל של תופעות לוואי וביניהן, הופעתן של קמטים מעל השפה העליונה. מילוי הקמטים כולל בעיקר הזרקת חומרי מילוי ייעודיים ואיכותיים לטשטוש וניטרול מראה הקמטים.

מילוי קמטוטים מעל השפה

אומרים שאין חכם כבעל ניסיון ואכן עם השנים אנחנו מתבגרים, אנחנו צוברים ניסיון ואנחנו מחכימים, האלמנט המתווסף לכך, המעיק על חלקנו עם השנים הוא התבגרות הגוף, כלומר המראה המשתקף בכל בוקר במראה ומזכיר לנו שאכן השנים עוברות ונותנות את אותות הגיל בגופנו ובמראה פנינו.

אין ספק כי אנחנו מעדיפים להחכים ולהישאר בעלי מראה צעיר עם עור בריא ומתוח, ולכן כדאי להחכים וחשוב לדעת ולהכיר את הטכנולוגיות החדשות ואת מגוון הפתרונות שמציעה לנו היום הרפואה האסתטית, על מנת לעזור לנו לשמר מראה צעיר.

מהם סימני ההתבגרות הגוף הנפוצים?

ישנם מספר סימנים נפוצים המשווים לפנינו מראה בוגר המתחילים להיות מורגשים יותר ויותר לאחר העשור הרביעי ולעתים גם לפני כן, סימנים נוספים מופיעים באזורי גוף אחרים.

בפנים ניתן להבחין באזורים עם קמטים עדינים, כגון קמטים מעל השפה העליונה, וגם שקע מעל השפתיים, ועם הזמן מופיעים גם שני קמטים קצרים בזויות הפה שהופכים בהמשך לקמטי הבעה עמוקים יותר. בנוסף ניתן להבחין בקמטוטים בזוויות העיניים.

אצל מרבית האנשים מתפתחים קמטי צחוק בזוויות העיניים לפני קמטי השפתיים. אבל אצל מעשנים ניתן לראות קמטים סביב הפה בגיל מוקדם יותר.

אצל נשים ניתן לראות נטייה מוגברת להופעת חריצים מעל השפתיים, בגיל צעיר יותר מאשר אצל גברים, מאחר ומבנה עורן דק ועדין יותר. עומק הקמטים תלוי בדרך כלל באורח החיים כגון עישון מוגבר, חשיפה רבה לשמש וגם גנטיקה.

קמטוטים סביב השפתיים משווים לנשים וגם לגברים מראה זקן יותר, ולכן חשוב וכדאי להכיר את מגוון השיטות הטיפוליות המאפשרות, החלקת קמטים מעל השפה וגם העלמת קמטי עישון לגמרי.

מהו טיפול מילוי קמטים סביב הפה?

בעת האחרונה הפכו טיפולי הרפואה האסתטית בישראל לנפוצים ופופולאריים ביותר בקרב נשים וגברים כאחד. ניתן היום לקבל טיפול בקליניקות לרפואה אסתטית הפזורות ברחבי הארץ ובישובים גדולים, ניתן בקלות וביעילות להיכנס לאינטרנט, להתרשם ולהתעדכן באתר הקליניקה המעניקה טיפולי רפואה אסתטית וגם לקבוע תור לפגישת ייעוץ. הטיפולים כולם נעשים על ידי רופאים כירורגיים מקצועיים, ברמה גבוהה, איכותית ואחראית.

ייעוץ על ידי רופא מקצועי מומלץ לכל מי שרוצה לקבל טיפול של מילוי קמטי עישון, וקמטים נוספים באזור הפנים והגוף מאחר וכך תוכלו לבחור בשיטה המתאימה לכם ביותר.

אחת השיטות הרווחות למילוי קמטים היא בוטוקס בשפה העליונה, אך ניתן היום לטפל גם בעזרת הזרקה של חומצה היאלורונית וישנם גם טיפולים טבעיים ואלטרנטיביים שכדאי להכיר.

מהם סוגי הקמטים והטיפולים המומלצים עבורם?

 • קמטי צחוק – אלה הם הקמטים הנמצאים בין זוויות הפה משני צידיו לבסיס האף. קמטי צחוק ניתן לראות יותר אצל נשים מתגברות מאשר אצל גברים.
 • מריונטות – אלה הם קמטים אנכיים הנראים בזוויות הפה. המשווים מראה רציני או כועס
 • קמטוטים דקים מסביב לשפתיים – אלה הם קמטוטים הנגרמים בדרך כלל עקב תנועות שפתיים חוזרות כגון עישון. ונקראים גם קמטי מעשנים. אצל אנשים מעשנים , בעת העישון הקמטים מופיעים מוקדם ואף מתחזקים .

הטיפולים המומלצים לקמטי שפתיים הם בוטוקס בשפתיים, הזרקה של חומצה היאלורונית בשפתיים, וכן מגוון טיפולים המחזירים קולגן ואלסטין לאזור הקמטים הסובלים ממחסור בחמרים טבעיים אלו, מחזירים את הגמישות והאלסטיות לעור.

האבחון אצל רופא מומחה בקליניקה של אסתטיקה רפואית הוא חשוב ביותר לפני הטיפול, מאחר וייעוץ רופא מאבחן בהתאם לסוג העור ועוד מאפיינים , עשוי להעניק לך את הפתרון היעיל ביותר לאורך זמן לבעיה.

מהי הזרקת בוטוקס למילוי קמטים?

אחד הטיפולים המקובלים והנפוצים ביותר במילוי קמטי עישון הוא הזרקת בוטוקס, זוהי אופציה מצוינת ויעילה שמחלישה את השרירים סביב הפה ומונעת את התכווצותם, וכך מונעת את הגורם להופעת הקמטים סביב הפה.

הטיפול בבוטוקס אינו יקר, אך נדרשת חזרה על הטיפול כל חמישה עד שישה חודשים, על מנת לשמר את התוצאה. ניתן גם להשתמש בכמויות קטנות ביותר של בוטוקס על מנת להקטין את הבעת הפנים.

מהו טיפול החלקת קמטים בעזרת חומצה היאלורונית?

עוד שיטה מצוינת ויעילה להעלמת קמטים סביב השפה העליונה היא הזרקה של חמרי מילוי על בסיס חומצה היאלורונית. היתרון הברור של שיטת הזרקת חומצה היאלורונית הוא שהתוצאה מיידית ואף מחזיקה מעמד לתקופה ארוכה כשנה לפחות. החזרה על הטיפולים מייצרת יתרון נוסף בכך שהיא משפרת את מצבו של העור מטיפול לטיפול.

בעת קבלת טיפול של שימור ומילוי קמטי עישון בעזרתה של החומצה ההיאלורונית, ניתן גם לשחזר תווי פנים לצעירים יותר, ניתן גם למלא קמטים עמוקים ואף לטפל בהצלחה מרובה במקרים של נפילות עור.

הזרקה של חומצה היאלורונית, הינה פרוצדורה בטוחה שאינה כרוכה בסיכונים כלשהם או בהשבתת המטופל מתפקוד יומיומי רגיל. לאחר טיפול הזרקה של חומצה היאלורונית ניתן לחזור מייידית לפעילות רגילה.

לנשים בעלות עור דק במיוחד ניתן להשתמש בחמרי מילוי עדינים ביותר, בעת הטיפול משתמש הרופא בקנולות, אלו הם צינורות מזעריים, איתם מפוזר החומר באופן אחיד ונמנעים שטפי דם.

לפני הטיפול ירדים הרופא את מקום הטיפול על ידי אלחוש מקומי של האזור המטופל,כך שהטיפול עצמו אינו כואב. אין כל תופעות לוואי חמורות בטיפולי חומצה היאלורונית וניתן לחזור לתפקוד מלא מיד לאחר הטיפול.

האם ניתן למנוע הופעת קמטים סביב הפה?

ניתן כמובן להקטין את הופעתם של קמטים סביב הפה על ידי שינוי באורח החיים. ניתן לוותר על העישון הידוע כגורם מספר אחת לקמטים עמוקים סביב הפה ולהזדקנות העור. הפסקת עישון היא המניעה הטובה ביותר המעכבת הופעת קמטי עישון. בנוסף חשוב ביותר להקפיד ולהימנע מחשיפת עור הפנים לשמש.

מחפשים שירות טיפולים אסתטיים איכותי? הגעתם למקום הנכון.

  By using this form you agree with the storage and handling of your data by this website.

  צור קשר
  צור קשר

  אמדיקייר - seven טיפולים אסתטיים

  טלפון ישיר: 072-3922054

  או, השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם

   

   שאלת אבטחה,