הרמת סינוס והשתלת עצם

  טיפולים אסתטיים איכותיים זה אמדיקייר

  בין שירותינו ניתן למצוא טיפולי prp לשיער, הסרת קעקוע, הזרקות עיבוי שפתיים, טיפולי מזותרפיה לפנים ועוד. צרו איתנו קשר לפרטים ותיאום פגישה

  בטלפון 0723922054 📞, או בטופס צור קשר

  שאלת אבטחה,

  כדי לבצע השתלת שיניים צריך להכין את הקרקע בצורה הכי טובה שיש. השאיפה תהיה להגיע למצב בו לא תהיה שום בעיה להשתלה להיקלט בצורה מיטבית וטובה. לא פעם רופאי שיניים מתמודדים עם בעיות הנוגעות לחלל הפה, כאלה המונעות להתחיל בהליך ההשתלה. בשנים האחרונות אנו עדים לתופעה בה טיפולי השתלות שיניים הפכו להיות נפוצים ומבוקשים. זוהי הסיבה שבגינה גם טיפולי הרמת סינוס והשתלת עצם הפכו להיות שכיחים. טיפול הרמת סינוס יחד עם טיפול השתלת עצם מאפשרים ביצוע השתלת שיניים באחוזי הצלחה גבוהים. הטיפולים הללו הם טיפולים מקדימים שאמורים להכין את חלל הפה לקראת הטיפול המורכב שיתבצע בקרוב. מהם הטיפולים הללו ומתי יהיה עליכם לבצע גם אותם?

  ניתוח הרמת סינוס והשתלת עצם

  ניתוח הרמת סינוס והשתלת עצם אמורים לספק עוד מקום לקליטת השתל בהצלחה. ברגע שיש מחסור בעצם, לשתל לא יהיה את הבסיס הנדרש כדי לתקוע יתדות בצורה מיטבית. חשוב להבין כי העצם היא הקרקע עליה ננעץ השתל, בלי מספיק עצם יהיה קשה להשיג את המטרה. לרוב ניתוח הרמת סינוס מגיע יחד עם ניתוח השתלת עצם. כאשר כדי להשתיל עצם חדשה צריך להרים את הסינוס שנמצא מעל לחניכיים עצמם. בלי להרים את הסינוס, לא ניתן יהיה להשתיל את העצם בצורה שתהיה משביעת רצון. נדגיש כי גם בהקשר של השתלת עצם צריך לעשות את כל הדברים בצורה הנכונה.

  הסיטואציה בה מבצעים הרמת סינוס והשתלת עצם

  כמובן שהשאיפה תהיה להגיע למצב בו ניתן יהיה לבצע השתלת שיניים בלי להתעסק עם הליכים כירורגיים נוספים. אך כפי שאמרנו לא תמיד המצב הקיים יהיה אידיאלי, לעיתים הרופא יידרש לבצע פעולות משלימות. ניתוח הרמת סינוס והשתלת עצם נדרשים כאשר אין מספיק עצם לקליטת השתל החדש. גם אם יש ספק בהקשר הזה, מוטב להחמיר על מנת להגדיל את סיכויי הצלחת ההשתלה. ברגע שיש מספיק עצם לא יהיה ספק כי ההשתלה תעבור כמצופה ותביא את המטופל למצב בו הוא יוכל לחייך. אין דבר יותר משמח מאשר לראות את המטופל יוצא מהטיפול עם חיוך ענק על הפנים.

  עד כמה ניתוח הרמת סינוס והשתלת עצם כואב?

  בטח לא נפתיע אתכם שנספר כי מדובר על פרוצדורה רפואית כואבת ולא נעימה. החדשות הטובות הן שמבצעים אותה בהרדמה מקומית, כך שבמהלך הניתוח לא תרגישו כלום. הכאבים ותחושת אי הנוחות יגיעו לאחר כמה שעות כאשר האפקטיביות של ההרדמה תפחת. תוך מספר ימים ניתן יהיה להרגיש בהקלה בהקשר הזה, אך ההתמודדות לא פשוטה. בימים הראשונים לאחר הרמת סינוס והשתלת עצם ישנו צורך לאכול מאכלים רכים ולקחת מספר ימי חופש. לכל אורך הדרך יהיה עליכם להסתכל על המטרה הסופית שהיא השתלת השיניים. יש לכם הזדמנות להשיג את החיוך שחלמתם עליו כבר זמן רב.

  מה קורה לאחר טיפול הרמת סינוס והשתלת עצם?

  לאחר שתושלם הפרוצדורה הכירורגית ניתן יהיה להתקדם אל עבר השתלת השיניים. חשוב להגיד כי נדרשים מספר שבועות של מנוחה בין הטיפול הזה לבין טיפול השתלת השיניים. לאחר שהאזור יחלים יהיה ניתן להתחיל את ההליך הכירורגי הנוסף. הרופא גם צריך לבחור כי השתלת העצם התקבלה בהצלחה, והתוצאה כפי שהוא רצה. רק אחרי שרואים שהקרקע מוכנה להשתלת השיניים יוצאים לדרך עם הפרוצדורה הזו. ביום שאחרי השתלת השיניים תראו את עצמכם מחייכים חיוך גדול ועושים דבר שעד לא מזמן נמנעתם מהם. תוכלו לחייך וגם לאכול בצורה חופשית בלי לחשוב פעמיים.

  צור קשר
  צור קשר

  אמדיקייר - seven טיפולים אסתטיים

  טלפון ישיר: 072-3922054

  או, השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם

   

   שאלת אבטחה,