הגדלת שפתיים

  טיפולים אסתטיים איכותיים זה אמדיקייר

  בין שירותינו ניתן למצוא טיפולי prp לשיער, הסרת קעקוע, הזרקות עיבוי שפתיים, טיפולי מזותרפיה לפנים ועוד. צרו איתנו קשר לפרטים ותיאום פגישה

  בטלפון 0723922054 📞, או בטופס צור קשר

  שאלת אבטחה,

  הגדלת שפתיים לקבלת מראה חושני ואטרקטיבי

  החיוך שלך שווה מיליון דולר, ואכן כמאמר השיר, אין ספק כי כל אישה הייתה שמחה להיות בעלת שפתיים חושניות ואטרקטיביות וחיוך של מיליון דולר. חיוך שאיתו תרגיש שמחה ומאושרת בכל פעם שהיא מביטה במראה וגם כאשר היא הולכת ברחוב או נמצאת בחברת אנשים בעבודה ובחיי הפנאי.

  כולנו רוצים להיות יפים ולהרגיש מצוין ובעלי ביטחון עצמי במראה שלנו בכל עת. וכדאי לדעת כי הפרופורציות של פנים יפות הן בדרך כלל סימטריה קלאסית. לכן אם אתם מביטים במראה ואינכם שבעי רצון מאיבר זה או אחר בפניכם, כנראה שהוא לא מציית לחוקי הסימטריה הקלאסית של פנים.

  היום יש פתרון מצוין לשיפור מראה הפנים ואיזון הסימטריה של הפנים והרפואה האסתטית המפותחת בישראל מציעה לנו מספר פתרונות לבחירה. לדוגמא ניתן היום במהירות וקלות לשפר את מראה השפתיים על ידי עיבוי שפתיים ולהשיג מראה שפתיים בשרניות, חושניות ואטרקטיביות.

  היום תוכלו למצוא קליניקות של אסתטיקה רפואית ברחבי הארץ ובערים הגדולות בעיקר, בהם ניתן לקבל טיפול של הזרקת חומצה היאלורונית בשפתיים. עבור מי שמתגורר בתל אביב או במרכז מומלץ לבדוק ולחפש באתר האינטרנט עיבוי שפתיים בתל אביב ולמצוא בקלות קליניקה מקצועית ואיכותית אשר מתמחה בטיפולי עיבוי שפתיים.

  מהן הפרופורציות הקלאסיות של שפתיים יפות?

  הפרופורציות של שפתיים הנחשבות ליפות הן:

  • היחס הפרופורציונאלי שהיה נחשב לקלאסי בין גובה השפה העליונה לשפה התחתונה יהיה שליש לשני שליש, .אך כיום הטרנד החדש מדבר על שתי שפתיים השוות זו לזו. מראה שפתיים כזה הוא בשרני חושני ואקזוטי יותר
  • המרחק בין השפתיים לאף והמרחק בין השפתיים לקצה הסנטר יהיה גם הוא שליש ושני שליש.
  • רוחבן של השפתיים שווה למרחק שבין אישוני העיניים.
  • קיים קו מתאר דק הנקרא הקו הלבן סביב השפתיים האדומות.
  • שני צידיה של השפה התחתונה יהיו מלאים יותר. ובשפה עליונה המלאות תהיה שווה לכל אורכה
  • לשפה העליונה תהיה קשת המכונה קשת קופידון ונמצאת בגבול העליון המרכזי שלה.
  • הקצוות של השפה העליונה יהיו בעלי נטייה לכיוון הנחיריים.

  מה קורה לשפתיים בעקבות שינויי הגיל?

  שעון הזמן לא עוצר מלכת וגם הגיל שלנו מתקדם ואותות הזמן נראים גם בשפתיים, כשהשפתיים מתבגרות ניתן לראות בהן מספר תופעות אופייניות:

  • עקב דילול השומן ורקמת השריר ואיבוד סיבי הקולגן והאלסטין עוביים של השפתיים מתדלד ופוחת והן מאבדות נפח.
  • הצורה של השפתיים משתנה לעיתים ובצידי הפה הן נופלות ונוצרים קמטים שיורדים כלפי מטה.
  • המרחק בין האף לשפתיים גדל
  • מעל השפה העליונה מופיעים קמטוטים עדינים שמתחילים כקוים אנכיים לשפה העליונה ולאורך הזמן מחמירים ומופיעים גם מצידי הפה ומתחת לשפה התחתונה. קמטים אלה חמורים יותר בקרב נשים מעשנות מאחר והן נוטות לכווץ את שפתיהן פעמים רבות במהלך העישון. גברים כמעט ואינם סובלים מקמטי עור פנים מאחר והם מתגלחים ועל ידי כך מייצרים סוג של פילינג לפנים וגם עור פניהם עבה יותר, אך גם אצלם קונטור השפה מטשטש מאחר והשפה מאבדת מנפחה.
  • צבען של השפתיים דוהה והן מתיבשות, פגמי שמש מופיעים באזורי התיחום.
  • הפה העליונה והתחתונה נסוגות טיפה לאחור בגלל שעצם הלסת התחתונה מתדלדלת. במקרים של חוסר בשיניים, שיניים תותבות או השתלות שיניים התהליך קיצוני יותר ובולט יותר.

  חשוב וכדאי לדעת כי ניתן היום בקלות לטפל ולמצזער סימני גיל בשפתיים בעזרת חומצה היאלורונית שהפך לפופולארי ביותר ומקובל בקרב נשים וגם גברים בארץ הסובלים ממראה שפתיים מתבגרות ורוצים לשמר ולשפר את החיוך והמראה החיוני שלהן.

  את הטיפול בחומצה היאלורונית ניתן לבצע בקליניקות של אסתטיקה רפואית המתמחות במגוון רחב של טיפולים אסתטיים על ידי רופאים כירורגיים מומחים ומקצועיים.

  מהו טיפול בחומצה היאלורונית?

  כדאי לדעת כי החומצה ההיאלורונית הינה חומר טבעי הקיים בגופנו בכמות של חמישה גרם לערך. החומצה ההיאלורונית נמצאת במרפקים ובאברים הפנימיים ובעור הגוף. היא סופחת נוזלים ואף מייצרת לחות וגם מונעת זעזועים.

  איך מתבצע טיפול שפתיים בחומצה היאלורונית?

  מאחר והחומצה ההיאלורונית היא כאמור חומר טבעי הוא אינו נדחה על ידי הגוף והחומר מתכלה מעצמו לאחר זמן . חשוב לדעת הי החומר בטוח ביותר מאחר ואת החומצה המוזרקת לשפתיים מיצרים באופן סינטטי במעבדה, בחקלאות חיידקית.

  הרופא המטפל מרדים את השפתיים בהרדמה מקומית לפני תחילת הטיפול ולכן הטיפול אינו כרוך בכאבים כלשהם. הטיפול בעיבוי שפתיים הוא קל ובטוח ואינו כואב, את החומצה מזריקים לשפתיים במספר מקומות בעזרת מזרק בעל מחט דקה ביותר על מנת לייצר דיוק מרבי ולקבל מראה אסתטי והרמוני לשפתיים. מומלץ להזריק מזרק אחד ולא יותר לשתי השפתיים בכדי למנוע חוסר סימטריה וגם מראה שפתיים ברווזיות ומוחצנות.

  לאחר זמן ארוך החומר נספג ולכן ניתן לחזור לטיפול נוסף מספר פעמים ללא חשש. ניתן להזריק חומצה היאלורונית גם לקונטור שהוא קו מתאר השפתיים על מנת להדגיש אותו.וישנם מקומות נוספים שהזרקה אליהם תקנה לך מראה חושני ביותר.

  מהו זמן החלמה אחרי עיבוי שפתיים?

  הטיפול הוא קצר ומהיר וגם זמן ההחלמה הוא מהיר ביותר, לעתים באופן מיידי ולעתים יותר לאט, אך אין חשש ואין סכנה לתופעות לוואי והמראה של השפתיים המתקבל בצאתך מהטיפול יהיה המראה החדש שלך.

  האם נדרשת הכנה מראש לטיפול עיבוי שפתיים?

  אין צורך בהכנה מראש אך כדאי להתייעץ עם הרופא ולקבל את ההמלצות המתאימות לך ביותר ותוכלי לשלב טיפולים שונים על פי בחירתך בעבור השגת מראה שפתיים יפות,עבות, וחושניות.

  5/5 - (1 vote)
  צור קשר
  צור קשר

  אמדיקייר - seven טיפולים אסתטיים

  טלפון ישיר: 072-3922054

  או, השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם

   

   שאלת אבטחה,