טיפולים קוסמטיים

  טיפולים אסתטיים איכותיים זה אמדיקייר

  בין שירותינו ניתן למצוא טיפולי prp לשיער, הסרת קעקוע, הזרקות עיבוי שפתיים, טיפולי מזותרפיה לפנים ועוד. צרו איתנו קשר לפרטים ותיאום פגישה

  בטלפון 0723922054 📞, או בטופס צור קשר

  שאלת אבטחה,


  טיפולים קוסמטיים

  טיפולים קוסמטיים ללא ניתוח הם חדשות מרעישות בימים אלה. ענף התעשייה פורח; הוא גדל באופן משמעותי במהלך העשור האחרון, אף על פי שהמדינה נמצאת במיתון.

  אין זה מפתיע שאנשים רוצים להיראות טוב – ועם טיפולים קוסמטיים ללא ניתוח יותר נגישים וברי השגה, הם הפכו לנורמה לא רק בקרב סלבריטאים, אלא גם בקרב האוכלוסייה הכללית.

  אך אילו טיפולים הם הנפוצים ביותר? ומה הן ההשפעות שלהם? אנו מתבוננים במגמות בתעשייה כדי לגלות זאת.

  חמשת הטיפולים הקוסמטיים הנפוצים ביותר, אשר לא דורשים ניתוח

  1. זריקות של טוקסין הבוטולינום

  בראש הרשימה נמצאת הזרקת טוקסין הבוטולינום (בוטוקס) – ברוב המקרים משמשת להחלקה של קמטים בכדי למנוע את התעמקותם. הטיפול הינו יעיל במיוחד, עד כדי כך שניתן להשתמש בו לביצוע של מה שידוע כמתיחת עיניים ללא ניתוח – טיפול שגורם לעיניים להיראות מורמות ללא התערבות כירורגית.

  2. חומרי מילוי לעור

  הבאים בתור הם חומרי מילוי לעור, אשר בניגוד לאמונה הרווחת, יעילים לא רק למילוי שפתיים. לחומרי הזרקה אלה יש מגוון רחב של שימושים, והם לוקחים חלק משמעותי הן במתיחות פנים ללא ניתוח והן בפיסול אף ללא ניתוח.

  אכן כך – ניתן לבצע פיסול אף ללא ניתוח בעזרת חומרי מילוי לעור. הפופולריות של הטיפול הזה נובעת מכך שאנשים רבים נרתעים מהקביעות והסיבוכים של ההליך הכירורגי. חומרי המילוי מוזרקים לאזורים מדויקים אל מתחת לעור האף לצורך שינוי קווי המתאר שלו ובכך משנים ביעילות את צורתו.

  3. הסרת שיער בלייזר

  הסרת שיער בלייזר זוכה לדירוג גבוה ברשימת הטיפולים הנפוצים ביותר – ולמעשה גברים הם אלה שעומדים בתור לטיפול הזה. עליית המטרוסקסואליות הפכה גילוח שיער בקרב גברים לדבר מקובל – טיפוח לגברים הפך לדבר שבשגרה והשפעות ארוכות הטווח של הסרת שיער בלייזר הופכות את הטיפול באזורים בעייתיים כמו שיער בגב ובכתפיים לקל יותר.

  4. שיוף עור עדין \ קילוף כימי

  בהמשך הרשימה נמצאים טיפולים לחידוש העור כגון שיוף עור עדין וקילוף כימי. הטיפולים מבטיחים לחשוף עור בעל מראה צעיר יותר ובריא יותר באמצעות הסרה מוחלטת של תאי עור עמומים אשר מחווירים את הגוון או את השכבה העליונה הפגומה של העור.

  5. הטוב מבין כולם…

  אף על פי שלא נכנסו לרשימת חמשת הטובים ביותר, קיימים טיפולים קוסמטיים רבים נוספים ללא ניתוח שגם הופכים לנפוצים בישראל. שאיבת שומן ללא ניתוח הינה טיפול יעיל במיוחד שמניב תוצאות ללא הסתכנות בסיבוכים הכרוכים בניתוח, כמו גם המסת שומן בקור אשר ראוי לציין.

  טיפולים קוסמטיים אמ.די.קייר

  כיצד ניתן לדעת אם טיפול לא פולשני יניב את התוצאות המבוקשות?

  במהלך השנים האחרונות נוצר מגוון רחב של אפשרויות כדי לעזור לפניכם להיראות נאים וצעירים יותר . חומרי מילוי, רעלנים (לדוגמה, בוטוקס®), תאי גזע, מתיחות פנים, שתלי שומן, מיצוק העור, והרשימה עוד ארוכה. עם אפשרויות כה רבות, כיצד אתם יכולים לדעת מה מתאים עבורכם? האם ניתוח יותר טוב, או האם טיפולים ללא ניתוח יעזרו לכם להשיג את מטרותיכם? האם הטיפולים האלה עובדים? כאשר אתם שוקלים את האפשרויות, הבנה של מספר עקרונות כלליים יכולה לעזור לפשט את ההחלטה.

  • ראשית, חשוב להבין כי לפעמים ניתוח וטיפולים ללא ניתוח עושים דברים שונים, אך לפעמים הם עושים את אותו הדבר בדרכים שונות. לדוגמה, העמקה של קפלים בצדי האף (קמטים צדדיים, בין האף לפינות השפתיים) ניתנת לעידון בעזרת חומרי מילוי לעור כגון חומצה היאלורונית (לדוגמה, ®Juviderm, Restylane®). סוג הזריקה הזה מתבצע במהלך ביקור במרפאה ולוקח מספר דקות בלבד. עם זאת, ניתוח גם יכול להעלים את הקפלים. שתלי שומן יכולים לשמש לעידון קפלים בדומה לחומרי מילוי, ולעתים קרובות השיפור המשמעותי ביותר בקפלים ניראה כאשר מתיחת פנים משולבת בהשתלת שומן.
  • שנית, בעוד שקל לעבור טיפולים ללא ניתוח או טיפולים בגישת זעיר פולשני וקל להתאושש מהם, הם בדרך כלל זמניים ויהיה צורך לחזור עליהם בכדי לשמר את ההשפעה. נוירו-טוקסינים (לדוגמה, בוטוקס®, דיספורט®, קסאומין®) עושים עבודה נהדרת בהחלקה של קמטים בין הגבות, במצח, ובצדי העיניים, לדוגמה “רגלי עורב”. זריקות אלה אורכות מספר דקות בלבד, אך בדרך כלל הן מחזיקות מעמד כ- 3 עד 4 חודשים ולאחר מכן יש צורך לחזור עליהן כדי לשמר את ההשפעה. מצד אחד, ניתוחים נוטים להחזיק מעמד זמן רב יותר וייתכן שלעולם לא יהיה צורך לבצעם שוב. הרמת גבות יכולה לטפל בקמטים בין הגבות בצורה נהדרת, ובדרך כלל שיפור זה הינו קבוע.
  • שלישית, קיימים שינויי הזדקנות מסוימים שפשוט לא ניתן לתקנם כראוי באמצעות טיפולים ללא ניתוח, לפחות בשלב זה. אם פיתחתם רפיון בלסת התחתונה, רק ניתוח יכול לטפל בבעיה באופן מהימן. אם מיקום הגבות נמוך למדי או שיש כמות משמעותית של עור רפוי בעפעפיים העליונות, רק ניתוח עפעפיים וגבות יכול למקם מחדש את הגבות באופן מהימן ולהסיר את העור העודף בעפעף העליון. אם קיים רפיון עור משמעותי באזור הצוואר, טיפולים בגישת זעיר פולשני לא יתקנו את הרפיון במלואו, ותידרש מתיחת צוואר לצורך תיקון מלא.

  כמו כן, חשוב מאוד להבין כי לעתים קרובות טיפולים כירורגיים ולא כירורגיים מייצגים רצף של יעילות. קילוף כימי במרפאה, טיפולים מכניים, או טיפולי לייזר לפנים יכולים לעשות עבודה נהדרת אם רמת השינויים והקמטים בעור מוגבלת יחסית. עם זאת, לייזרים אגרסיביים יותר וקילוף כימי כירורגי, יכולים להניב תוצאות משמעותיות יותר כאשר העור עבר תהליך הזדקנות ניכר יותר.

  לעתים קרובות, טיפולים בגישת זעיר פולשני הם אפשרות נהדרת עבור שינויים פחות חמורים, בעוד שטיפולים כירורגיים הם הטובים ביותר עבור שינויים חמורים. עם גילכם מבוגר ויש לכם דאגות שקשורות לגיל מתקדם יותר, סביר להניח כי ניתוח הוא הפתרון עבורכם, אך אם אתם בגילאי ה- 30 או ה- 40, לעתים קרובות טיפולים לא פולשניים כגון חומרי מילוי, בוטוקס®, וטיפול טוב בעור הם האסטרטגיה הטובה ביותר.

  הדבר האחרון והחשוב ביותר, שיווק והתלהבות לא אומרים שמשהו עובד. למרות שאנו תמיד מקווים לאפשרויות חדשות ונהדרות, חלק מהטיפולים המשווקים הם בעלי השפעה מעטה או כלל ללא השפעה מוכחת. לדוגמה, אף על פי שהפוטנציאל של תאי גזע לטיפול בבעיות רבות – לרבות הזדקנות פנים – הינו משמעותי, נכון להיום אין מספיק מחקרים שמראים כי הטיפולים המשווקים כיום הם בטוחים או יעילים.

  כמו כן, רק בגלל שטיפול מאושר על-ידי ה- FDA (מנהל המזון והתרופות האמריקאי), זה לא אומר שהוא טוב יותר מהטיפולים הישנים יותר, הפשוטים יותר או הפחות יקרים. הפתגם הישן נכון: “אם זה טוב מכדי להיות אמיתי, זה לא אמיתי”

  בעודכם עומלים בכדי למצוא את שילוב האפשרויות הטוב ביותר עבורכם, זכרו כי הרופאים במרכז האסתטיקה אמורי מוסמכים הן למתן פתרונות לא כירורגיים והן למתן פתרונות כירורגיים עבור הפנים לצורך טיפול בבעיות ההזדקנות שלכם, ויכולים לסייע לכם להבין איזו אסטרטגיה היא הטובה ביותר עבורכם. בנוסף, אנו יכולים לעזור לכם לפתח תכנית משולבת לטווח ארוך, כדי לשמור על מראה מושלם של פניכם, הכוללת טיפול טוב בעור יחד עם טיפולים לא פולשניים וכירורגיים בבוא העת.

  ליעוץ מקצועי ופרטים נוספים, פנה אל המומחים לטיפולים קוסמטיים – אמ.די.קייר.

  4.5/5 - (4 votes)
  צור קשר
  צור קשר

  אמדיקייר - seven טיפולים אסתטיים

  טלפון ישיר: 072-3922054

  או, השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם

   

   שאלת אבטחה,