טיפולי מזותרפיה לפנים

מחפשים טיפולי אסתטיקה רפואית?

הגעתם למקום הנכון. צרו איתנו קשר לפרטים נוספים!

בטלפון 0723922054, או בטופס צור קשר

שאלת אבטחה,

 

הכל אודות טיפולי מזותרפיה לפנים

מקור המזותרפיה לוקח אותנו אל עיר הבירה של האסתטיקה – צרפת, היכן שד"ר מישל פיסטור הניח את יסודות מחקר הטיפול במזותרפיה עד שהוא אומץ כתחום התמחות ברפואה ב- 1987. בערך בעשור האחרון טיפול מזותרפיה זכה לתשומת לב גלובלית ובהדרגה הפך לטיפול הזרקות קוסמטי יותר ויותר נפוץ. המדע מאחורי טיפול המזותרפיה מתמקד בהזרקה של סוגים רבים של תרופות, וויטמינים, תמציות צמחים וכו' ישירות אל תוך שכבות שונות של עור כדי לטפל בצרכים שונים – ברפואה אסתטית אנחנו משתמשים בו כדי לקדם עור בריא וצעיר, להתמודד עם איבוד/נשירת שיער, ולהילחם בצלוליטיס או להפחית שומן.

כיום אנחנו הולכים להתמקד בטיפול מזותרפיה עבור הפנים, מאחר שקיבלנו המון שאלות המבקשות להרחיב על טיפול מזותרפיה לפנים – כיצד הוא מתבצע, במה כרוך, למי מתאים, מה הן תופעות הלוואי, ומה הן התוצאות?

אור הזרקורים מכוון אל פניכם – טיפול מזותרפיה לפנים

טיפולי מזותרפיה מיועדים במיוחד להצערה, הבהרה ומיום של העור כמו גם להתוויית הפנים/הצוואר. התהליך עצמו הוא שילוב ייחודי של אמנות ומדע אשר משתמש בהזרקות מינוריות כמעט נטולות כאב, המחדירות נוסחאות מילוי אל תוך האפידרמיס, הדרמיס ואל מתחת לעור (שכבת העור העליונה, שכבת העור הפנימית ומתחת לעור).

נתבונן על טיפול מזותרפיה לפנים מנקודת מבט הגיונית

החומצה ההיאלורונית הטבעית בעורנו תורמת לגמישות וליציבות העור בכך ששומרת על רמות גבוהות של מיום בעור. ככל שאנו מזדקנים, רמת הייצור הטבעי של החומצה ההיאלורונית בעורנו יורדת באופן משמעותי, מה שמוביל למראה של עור רפוי וזקן עם קווים עדינים וקמטים.

נוסחאות של טיפול מזותרפיה לפנים נבחרות בקפידה כדי לשפר את גוון העור ולשמרו בעזרת עידוד של ייצור קולגן על ידי הפיברובלסטים (יצרנים טבעיים של קולגן) בעור, ובנוסף נוגדי החמצון שבהם משתמשים בנוסחאות מזותרפיה מקדמים פעילויות טיהור חופשיות ובכך משמרים את הקולגן הטבעי. על ידי שימוש בנוסחאות משולבות המכילות חומצה היאלורונית יחד עם וויטמינים בעלי ערך רב, טיפול מזותרפיה עוזר להזין ולהוסיף מים לעור בעודו מתמקד בברק ובזוהר צעיר של העור.

טיפולי מזותרפיה לפנים

חידוש והבהרת העור

הזרקות של מולטי-וויטמינים יחד עם חומצה היאלורנות מתבצעות על ידי זריקות שטחיות (באופן ידני, באמצעות עט או מכונה) בחלק התת עורי. התהליך הזה מבטיח החדרה יעילה של חומרים פעילים אל תוך העור בכדי לעזור לחדש את תאי האפידרמיס והדרמיס, להפכם לפעילים יותר ולעורר את ייצור הקולגן והאלסטין. כמו כן, הנוסחאות הפעילות יכולות לעזור למלא ולהצעיר את העור באמצעות שימוש בחומצה היאלורונית בלתי צולבת. התוצאות הופכות לגלויות לעין בתוך 2-3 ימים לאחר הטיפול, וניתן לראות שיפור ברור בגוון, במיום ובמרקם של העור.

התווית הפנים והצוואר

נוסחאות מיוחדות המכילות קפאין ונתרן דה-אוקסי-כולי מוזרקות אל תוך שכבות השומן אל מתחת לעור וגורמות לפירוק שומנים וכיווץ של סנטר כפול, לחיים נפוחות, או לסתות גדולות. לאחר מכן מוזרקים חומרים נוספים למתיחת העור אל תוך הדרמיס כדי לקדם את מתיחת העור ולייצר מראה רזה ומורם יותר.

קרוב יותר לפנים – רולר לעור

דרמה רולר הוא מכשיר קטן וצר אשר מיועד לאחיזה ביד (מזכיר רולר צביעה זעיר) המכיל כמעט 200 מחטים עדינות וזעירות מפלדה כירורגית (אורכים נפוצים הם 0.5 מ"מ, 1 מ"מ, ו- 1.5 מ"מ). אורכים קטנים יותר מיועדים לאזורים דקים יותר בעור (עיניים, צוואר) ובמחטים הארוכים יותר נעשה שימוש עבור אזורים עבים יותר בעור כמו המצח והלחיים. מאחר שהמכשיר מתגלגל על פני העור, הוא יוצר חורים ונקבים קטנים.

המדע מאחורי דיקור העור מכוון לגירוי של ייצור קולגן על ידי פציעה של העור בעזרת אלפי נקבים זעירים. באופן תאורטי, כל פציעה לעור צריכה לעורר תהליך של ריפוי פצע על ידי משיכת ציטוקינים וגורמי גדילה לאזור, כמו גם על ידי גירוי של הפיברובלסטים לצורך ייצור קולגן רב יותר. משמעותו של קולגן רב יותר היא עור חלק ומלא יותר. יישום של וויטמינים וחומצה היאלורונית על העור אשר מגורה על ידי דיקור מוביל להשפעות מועילות נוספות בצורה של ברק וזוהר מידי של העור.

טיפולי מזותרפיה לפנים ללא מחטים

ישנם גם תכשירים רבים הניתנים דרך העור שזמינים בשוק אשר משתמשים בזרם זעיר או בגלי אולטרסאונד בכדי לספק בצורה יעילה יותר נוסחה פעילה לעור מבלי להתמודד עם דקירות המחטים, אך אנו נותנים עדיפות לחבילה הישנה והמוכרת שמגרה את העור ומספקת לו חומרים מזינים בעזרת מחט חדה.

אם כי עם הזמן הפכנו למעריצים גדולים של שימוש בנוסחאות מזותרפיה בשילוב עם מכשירי לייזרים מפוצלים וגלי רדיו (RF). על ידי שימוש בטכנולוגיות האלה, החורים הזעירים בעור מנוקבים על ידי לייזרים או גלי רדיו ולא על ידי מחטים מפלדת אל חלד, והתוצאות הסופיות הופכות להרבה יותר מספקות בהשוואה לשימוש בשיטה אחת בלבד. כמו כן, טיפולים משולבים מביאים לזמן התאוששות נמוך יותר ושיקום מהיר יותר לאחר טיפולי הדיקור – הטוב משני העולמות, במלוא מובן המילה.

מי מהווה מועמד טוב לטיפול מזותרפיה לפנים?

אם אתם סובלים מעור יבש, חיוור וחסר ברק ומעוניינים בפתרון מהיר להחזרת הזוהר לפניכם – טיפול מזותרפיה יכול להיות המושיע שלכם. עם כמה דקירות של קצה המחט, נוסחאות מזותרפיה מספקות כמויות גדולות של וויטמינים, חומרים מזינים וחומצה היאלורונית לעורכם ואתם מיד מקבלים עור זוהר ומדהים.

לבסוף בואו נדבר על תופעות הלוואי

שימוש בטיפול מזותרפיה בתנאים לא היגייניים יכול להוביל לכניסה של חיידקים אל תוך העור ולהביא לזיהומים ותופעות לוואי הקשורות לכך. מילה מפי חכמים: אם אתם מתכננים להשתמש בדרמה רולר בבית, וודאו שאתם לומדים כיצד לבצע את התהליך בהתאם לפרוטוקול חיטוי מתאים. אפילו כשאתם בוחרים במרפאת עור שתבצע את הטיפול, חפשו מקומות ששומרים על סטנדרטים גבוהים של טיפול עם דגש חזק על נהלים קליניים סטריליים.

במשך מאות, מזותרפיה הייתה הסוד הנסתר מאחורי "הזוהר של השטיח האדום". לדעתנו, זוהי הדרך המהירה והזריזה ביותר לקבל עור זוהר שללא ספק יתאים להליכה על השטיח האדום.

ליעוץ מקצועי ופרטים נוספים, פנה אל המומחים לטיפולי מזותרפיה – אמ.די.קייר.

צור קשר
צור קשר

טיפולים אסתטיים אמדיקייר

טלפון ישיר: 072-3922054

או, השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם

 

שאלת אבטחה,