מה זה טיפול שורש עם מיקרוסקופ?

  טיפולים אסתטיים איכותיים זה אמדיקייר

  בין שירותינו ניתן למצוא טיפולי prp לשיער, הסרת קעקוע, הזרקות עיבוי שפתיים, טיפולי מזותרפיה לפנים ועוד. צרו איתנו קשר לפרטים ותיאום פגישה

  בטלפון 0723922054 📞, או בטופס צור קשר

  שאלת אבטחה,

  אם בעבר יצא לכם לבצע טיפול שורש, ככל הנראה ראיתם כי הרופא השתמש בלא מעט אביזרים שונים. אך אחד מהאביזרים החשובים ביותר להצלחת הטיפול הוא מיקרוסקופ. אם רופא השיניים שלא לא ביצע את הטיפול עם האביזרים הנכונים, אתם עלולים למצוא את עצמכם במצב שבו תצטרכו טיפול נוסף. האינטרס שלכם חייב להיות כי תבצעו את הטיפול רק פעם אחת, מבלי שתצטרכו לבצע אותו שוב בשנית. לא מדובר על טיפול נעים, ומוטב כי לא תמצאו את עצמכם בסיטואציה שבה תבצעו אותו פעם אחר פעם בגלל שהרופא לא השתמש באביזרים הנכונים.

  כיצד מתבצע טיפול שורש עם מיקרוסקופ?

  אין לכם ממה לחשוש, המיקרוסקופ איננו מוחדר בשום צורה אל תוך השן שלכם. מדובר על מיקרוסקופ שמטרתו לאפשר לרופא השיניים לראות טוב יותר את השן הבעייתית. מדובר על מיקרוסקופ שאותו הרופא שם על העיניים, וכך הוא יוכל לראות טוב יותר את המצב. כך שבסך הכל לא מדובר על אלמנט שאמור להרתיע אתכם, מדובר על אלמנט שאמור לסייע לרופא לבצע את טיפול שורש כמו שצריך.

  האם חובה תמיד לבצע שורש עם מיקרוסקופ?

  ישנם רופאים מסוימים שלא מבצעים טיפולי שורש עם מיקרוסקופ, והסיבה לכך היא שמדובר על טיפול פשוט יחסית. ככל שהטיפול יהיה יותר מורכב, כך יהיה צורך להשתמש באביזרים נוספים בכדי להגדיל את סיכויי ההצלחה שלו. בסוף האינטרס של הרופא ביחד עם האינטרס שלכם הוא שלא תצטרכו לבצע טיפול חוזר. לכן המיקרוסקופ נועד בכדי לאפשר להגיע אל כל אותן נקודות בעייתיות שלא ניתן להבחין בהן בעין מזוינת.

  אך כל מומחה לטיפול שורש בכפר סבא ככל הנראה יבצע את הטיפולים עם מיקרוסקופ. בכדי שכל מטופל ירגיש כי הוא מקבל את היחס האידיאלי, ואת הטיפול הטוב ביותר. בסוף גם טיפול שבהתחלה מוגדר בתור טיפול פשוט, הוא כזה שיש לו פוטנציאל מסוים להפוך להיות חמור יותר.

  האם טיפולי שורש עם מיקרוסקופ הם יקרים יותר?

  באופן עקרוני לא תצטרכו לשלם יותר על טיפול שיניים המתבצע עם מיקרוסקופ. מדובר על אמצעי עזר שנועד בכדי להקל על הרופא, ולא מדובר על אלמנט שנכלל במחיר הטיפול. כך שהמחיר שאותו תקבלו יהיה המחיר המלא, כולל השימוש בכל מיני אביזרים שונים שנועדו לעזור לרופא. בסוף המחיר הוא אלמנט משני, הכי חשוב שתוכלו להחזיר את השיניים שלכם למצב התקין שלהם בהקדם האפשרי.

  צור קשר
  צור קשר

  אמדיקייר - seven טיפולים אסתטיים

  טלפון ישיר: 072-3922054

  או, השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם

   

   שאלת אבטחה,