בוטוקס במצח לעומת חומרי מילוי עור אחרים

מחפשים טיפולי אסתטיקה רפואית?

הגעתם למקום הנכון. צרו איתנו קשר לפרטים נוספים!

בטלפון 0723922054, או בטופס צור קשר

שאלת אבטחה,

שלל פתרונות להעלמת קמטי "דאגה" על המצח

הפחתה של קמטי מצח יכולה לשנות באופן משמעותי את הצורה שבה אתם רואים את עצמכם. כאשר נעשה בו שימוש באופן מיומן, הזרקות בוטוקס יכולות להפחית בעדינות קמטי דאגה דינמיים באמצעות הרגעת השרירים שיוצרים את הקמטים האלה, ולהעניק לכם תוצאות בעלות מראה טבעי שיגרמו לכם להיראות כמו גרסה צעירה ורעננה יותר של עצמכם. הוא עוזר לפנים להיראות רעננות יותר, ומפחית את ההשפעה השלילית שיכולה להיות להזדקנות על הפנים. לאחר הטיפול באזור הזה, אנשים רבים אומרים שהם נראים "שמחים" ו"רעננים" יותר.

שאלות ותשובות נפוצות על מחליקי קמטים לקמטי מצח

האם מחליקי הקמטים בטוחים לטיפול בקמטי מצח?

כן, במחליקי קמטים נעשה שימוש רפואי למעלה מ- 20 שנים.

כמה זמן מחזיק מעמד הטיפול בקמטי מצח?

אנו מפורסמים הודות ליכולת שלנו ליצור "מראה טבעי" באמצעות מינונים קטנים, לעתים קרובות יותר, בכדי למנוע קיפאון של הפנים, ובדרך כלל אנחנו ממליצים על טיפולים חוזרים כל 3-4 חודשים להשגת התוצאות הטובות ביותר.

במה ניתן להשתמש עם מחליקי קמטים כדי להשיג את התוצאות הטובות ביותר?

חומרי מילוי לעור: כדי למלא קמטים עמוקים יותר, מלאו את השקעים וחזקו את עצם הגבה.

  • Omnilux light: טיפולים לשיפור העור ושיפור ההתאוששות
  • PRP (פלזמה עשירה טסיות): לשימור מרקם העור וריכוך קמטי מצח עדינים
  • טיפוח עור ברמה רפואית: לשיפור ושימור התוצאות

באילו אזורים נוספים מחליקי קמטים יכולים לטפל?

במחליקי קמטים נעשה שימוש במשך מספר שנים עם שיעור הצלחה של כמעט 100% לטיפול בהזעת יתר באזור בתי השחי.

במחליקי קמטים נעשה שימוש גם לטיפול בבעיות רפואיות כגון:

  • שיתוק על שם בל
  • עוויתות בפנים

במחליקי קמטים ניתן לעשות שימוש קוסמטי לטיפול בחיוכים שחושפים חניכיים, קמטי מצח, קמטי דאגה, וטכניקות מתקדמות יותר כמו הרמת גבות וזוויות הפה באמצעות "איזון מחדש" של שרירי הפנים, או הצרת קו הלסת באמצעות הרגעת שריר המלעס.

בוטוקס במצח לעומת חומרי מילוי עור אחרים

אחד המקומות הראשונים שבהם קמטים מתחילים להופיע הוא המצח. בוטוקס וחומרי מילוי לעור הפכו את הסרת הקמטים האלה לאפשרית ללא צורך בניתוח. עם הפופולריות הגדולה של שני סוגי המוצרים, יכול להיות קשה למדי לזהות איזו שיטה תתאים לכם בצורה הטובה ביותר. בחירה בנתיב המיטבי תלויה באופן לא מבוטל בסוגי הקמטים שיש לכם.

סוגי קמטים

בתור מרכיב חשוב בהבעת הפנים ובהיותו קורבן לחשיפה מתמדת לשמש, אין זה מפתיע שהמצח נוטה לפתח קמטים. עם הזמן, מתחילים להופיע בין הגבות קווים אנכיים בצורת "11". על גבי המצח מתחילים להצטייר קווים אופקיים בולטים. לעתים, במיוחד בקרב יחידים עם עצם גבה ועפעפיים כבדים, הצורך התמידי של שרירי המצח להרים את הגבה הנפולה יכול לגרום למצח להתמלא בקמטים עמוקים. הוסיפו לכך את תהליך ההזדקנות, כאשר העור מתחיל לאבד את הגמישות שלו, ומתחילים להופיע גם קמטים קבועים.

בוטוקס

קמטים דינמיים, הנגרמים כתוצאה מתנועת השרירים, נוטים להגיב טוב לבוטוקס. טוקסין הבוטולינום בבוטוקס משבית באופן זמני את תפקוד העצבים של השריר שלתוכו הוא מוזרק. לאחר מכן השריר הרגוע לא יכול ליצור את התנועה שגורמת להתקמטות העור. דוגמאות לקמטים דינמיים במצח הן קווים בצורת "11" והקווים האופקיים אשר בולטים בעת הזעפת פנים והבעות אחרות. הבוטוקס יעיל לכ- 3-4 חודשים.

חומרי מילוי לעור

קמטים קבועים הם אלה שגלויים כאשר הפנים רגועות ונמצאות במצב מנוחה. ככל שאנשים מתבגרים, שכבת הדרמיס של העור נהיית דקה יותר. אובדן הגמישות והנפח באים על ידי ביטוי בקמטים קבועים.

כמו כן, קמטים דינמיים יכולים בסופו של דבר להפוך לקמטים קבועים ולא להיעלם כשהפנים רגועות. חומרי מילוי לעור יכולים לעזור להסיר את סוגי הקמטים האלה באמצעות הוספת נפח לשכבת הדרמיס. זה מוסיף נפח לרקמה, ומחזיר אותה למצב המזכיר נעורים ודוחק החוצה את הקמטים. סוגי חומרי המילוי נעים מחומרי מילוי על בסיס חומצה היאלורונית כמו ה- Restylane ועד חומרי מילוי על בסיס קולגן כמו ה- Cosmoplast. הזרקות שומן גם משמשות כחומרי מילוי. משך התוצאות ותופעות הלוואי האפשריות משתנה בהתאם לסוג חומר המילוי שבו נעשה שימוש.

שיקולים

בין אם הבחירה בבוטוקס או בחומרי מילוי היא הנכונה עבורכם, תהיה תלויה במיקום שרירי הפנים שלכם ובסוג הקמטים שיש לכם. במקרים מסוימים יש צורך בשילוב בין השניים כדי להחליק הן את הקמטים הקבועים והן את הדינמיים. כמו כן, מבנה השירים של המצח בקרב אנשים מסוימים עשוי לחשוף אותם לתופעות לוואי בלתי רצויות, כמו צניחת עפעפיים. עם גורמים כה רבים שיש לקחת בחשבון, חשוב לדון על אפשרויות הטיפול שלכם במהלך ייעוץ עם ספק שירותי הבריאות שיטפל בכם.

אזהרה

בעוד שבוטוקס וחומרי מילוי לעור הם הליכים קוסמטיים, הם גם סמים עם פוטנציאל ליצירת סיבוכים חמורים. הונאות רבות התגלו לשימוש בבוטוקס וחומרי מילוי לעור. חפשו רופא עור, מנתח פלסטי או מנתח קוסמטי מוסמך כאשר אתם מחפשים מישהו שיבצע הליכים קוסמטיים. ואף לאחר שתמצאו, בדקו את התעודות, ההשכלה וכמות הניסיון שיש לספקי השירות עם המוצרים האלה.

מתעניינים בנושא הזרקת בוטוקס? חושבים על טיפול דיספורט? צוות אמ.די.קייר. מזמין אתכם ליצור עמנו קשר בכל שאלה ולתאם פגישת יעוץ עוד היום: 0723922054

צור קשר
צור קשר

טיפולים אסתטיים אמדיקייר

טלפון ישיר: 072-3922054

או, השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם

 

שאלת אבטחה,