איך מזהים סרטן עור

  טיפולים אסתטיים איכותיים זה אמדיקייר

  בין שירותינו ניתן למצוא טיפולי prp לשיער, הסרת קעקוע, הזרקות עיבוי שפתיים, טיפולי מזותרפיה לפנים ועוד. צרו איתנו קשר לפרטים ותיאום פגישה

  בטלפון 0723922054 📞, או בטופס צור קשר

  שאלת אבטחה,

  בשונה מסוגים אחרים של סרטן שאותם קשה יותר לזהות, סרטן עור הוא מאותם סוגים שקל יותר לזהות. חשוב שתדעו מראש איך מזהים סרטן עור, כי רק כך תוכלו לטפל בו במהרה עוד לפני שהוא מתפשט. גילוי מוקדם של סרטן מגדיל את סיכויי ההחלמה, בעוד גילוי מאוחר מקטין את סיכויי ההחלמה באופן משמעותי. אנו החלטנו להרים את הכפפה, ולהסביר לכם בדיוק כיצד תוכלו לזהות את סרטן העור. אפילו אם מדובר רק על חשד קטן, תמיד כדאי להתייעץ עם רופא עור מנוסה.

  שומות קיימות ששינו את צורתן

  כאשר תפנו לרופא עור עקב חשש לסרטן עור, הוא ישר יסתכל על כל השומות השונות שיש לכם בגוף. אתם תוכלו לזהות שומות בעייתיות בעיקר בגלל הצורה שלהן, צורה שהיא לא סטנדרטית ביחד לשומות רגילות. כך תוכלו לדעת איך מזהים סרטן עור גם מבלי שתהיה לכם הכשרה רפואית נדרשת. הרי כל אחד מאיתנו יודע כיצד נראית שומה רגילה, ולכן זה לא קשה להבין כי מדובר על שומה שהיא בצורה מעט שונה ולא ממש ברורה.

  הופעת שומות חדשות על העור

  עוד דרך שבאמצעותה ניתן לדעת איך מזהים סרטן עור היא על ידי איתור וזיהוי של שומות חדשות. לרוב לא אמורות להופיע שומות חדשות על העור ללא כל סיבה מוצדקת. כך שאם פתאום אתם מקבלים כמות גדולה של שומות שלא היו קיימות בעבר, זה בהחלט אמור להדליק לכם את הנורות האדומות. במקרה שבו מדובר על שומות עם צורה לא טבעית, מוטב ישר לגשת לרופא עור בכדי לבחון את אותן שומות מקרוב ולהבין בדיוק על מה מדובר.

  אל תהיו אדישים – האדישות עשויה להיות מסוכנת

  כל אחד מאיתנו יכול לחשוב כי הוא לא צריך לדעת איך מזהים סרטן עור, אך בארץ שטופת שמש כמו ישראל זה חובה. גם אם אתם לא בטוחים כי מדובר על שומה או על נגע המעיד על סרטן העור, עדיין מוטב לגשת לרופא בכדי שלא יהיה מאוחר מידיי. כי אם לא תזהו את הנגעים הללו בזמן, יכול להיות כי בשלב מסוים יהיה כבר מאוחר מידיי. אל תחכו שתמצאו את עצמכם במצב שבו אתם תצטערו שלא התעוררתם בזמן.

  תקבעו בדיקות תקופתיות אצל רופא עור

  אם אתם חוששים שלא תדעו איך מזהים סרטן עור, עדיין זה לא אומר שאתם צריכים לחיות בחשש. לשמחתכם אתם יכולים פשוט לקבוע בדיקה תקופתית אצל רופא עור, כך שהוא יבחן את מצבכם בכל פעם מחדש. כך תוכלו להוריד מעצמכם את החששות ואת הפחדים, ולהבין כי אתם בידיים הכי טובות שיש. ברגע שהרופא יבין באיזה מצב אתם נמצאים הוא כמובן יוכל להגיד לכם למה לשים לב יותר ולמה לשים לב פחות.

  צור קשר
  צור קשר

  אמדיקייר - seven טיפולים אסתטיים

  טלפון ישיר: 072-3922054

  או, השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם

   

   שאלת אבטחה,